Stół to najważniejszy mebel w naszym domu. Spotykamy się przy nim codziennie. W święta pełni szczególną funkcję. Gromadzimy się wokół niego z całą rodziną, by wspólnie przeżyć piękne, magiczne chwile. A co, jeśli okazuje się za mały, by pomieścić wszystkich? Do Wigilii zostały dwa dni, warto więc zastanowić się, czy nie będzie nam przy nim za ciasno. Zwłaszcza że w IKEA Łódź możemy skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej oferty na asortyment do jadalni i pokoju dziennego. Tylko do 27 grudnia nowi i obecni Klubowicze IKEA Family mogą go kupić w 24 ratach 0%.

Jak stół, to i krzesła

Jeśli myślimy o zmianie stołu, zastanówmy się też nad krzesłami. To na nich podczas świąt spędzamy większość czasu. Powinny nie tylko pasować do wybranego przez nas stołu, ale też być wygodne. W IKEA Łódź znajdziemy bogatą ofertę krzeseł w każdym stylu i w różnych cenach, zaczynających się już od 23 zł.

A może kredens?

Jeśli od dawna myśleliśmy o odświeżeniu naszej jadalni, poza stołem i krzesłami warto pomyśleć także o innych meblach, które również możemy kupić obecnie w niskooprocentowanych ratach. Chodzi o kredens czy witrynkę na naczynia lub przetwory. Można także rozważyć zakup nowej ławy lub stolika kawowego, gdyż ten asortyment także objęty jest ofertą specjalną.