IKEA Łódź dobry weekend zaczyna od atrakcyjnych ofert cenowych. W tym tygodniu taniej kupimy zegar ścienny PUGG (29,99 zł zamiast 59,99 zł), regał BILLY (99 zł zamiast 129 zł), garnek IKEA 365+ (69,99 zł zamiast 99,99 zł), krzesło INGOLF (179 zł zamiast 199 zł), szafę BRUSALI (499 zł zamiast 599 zł) oraz kolejkę drewnianą LILLABO (29,99 zł zamiast 49,99 zł).

W IKEA Łódź startuje też oferta „Dobrze urządzony”. To świąteczny kredyt bez odsetek, który możemy przeznaczyć na zakup artykułów z działu „Pokój dzienny” i „Jadalnia”. Akcja dotyczy także usługi transportu, kompletowania oraz montażu mebli. Z oferty będzie można skorzystać do 23 grudnia.

Pełen frajdy weekend czeka także na najmłodszych. IKEA Łódź zaplanowała dla nich warsztaty „Mój osobisty Mikołaj”. Podczas zajęć szkraby przygotują Mikołaje z pędzli angielskich, które nadadzą świąteczny klimat w każdym dziecięcym pokoju. Sklep zaprasza także dzieci do wzięcia udziału w konkursie „Mazania się spełniają”. Pracę konkursową, czyli projekt swojego wymarzonego pluszaka, można przygotować podczas warsztatów rysunkowych. Jedne i drugie zajęcia odbędą się w Restauracji IKEA Łódź w godzinach 12.00 – 18.00. Po zabawie maluchy mogą odzyskać energię podczas obiadu – do każdego dania ciepłego makaron dla dziecka będzie dodawany gratis.

IKEA Łódź zaprasza Klubowiczów IKEA Family do skorzystania z oferty -15 proc. na wszystkie dywany w dniach 28 listopada – 1 grudnia.

W IKEA Łódź możemy już poczuć magię świąt. Czekają na nas ozdoby choinkowe, dekoracje na świąteczny stół oraz akcesoria do wypieków bożonarodzeniowych smakołyków. Dostępna jest także nowa kolekcja pluszaków, które mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla malucha. Pamiętajmy również, że zakupioną maskotkę możemy przekazać na rzecz małych pacjentów przewożonych karetkami Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego. Zbiórka pluszaków potrwa do 3 stycznia – do tego czasu możemy wrzucać maskotki do szklanego domku ustawionego za kasami.