Po prawie roku przygotowań firma niedawno ruszyła z działalnością, od razu przygotowując dla graczy atrakcyjne bonusy i promocje. Dodatkowo Betclic jest głównym sponsorem reprezentacji Polski w koszykówce, Piasta Gliwice i Lechii Gdańsk.

Przypomnijmy – zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, od 1 kwietnia 2017 r. w naszym kraju mogą działać legalnie jedynie podmioty posiadające koncesję ministerstwa finansów. Aby ją dostać, bukmacher musi m.in. opłacać w Polsce 12% podatku obrotowego , zachowywać płynność finansową oraz opracować regulamin odpowiedzialnej gry. Jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów, z naszego rynku wycofało się wiele marek bukmacherskich, które z początku nie przystosowały się do nowego prawa. Był wśród nich Betclic (tu oferta i bonus www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-na-start/bonus-na-start-betclic-z-kodem-promocyjnym/).

Pod koniec września 2018 r. na stronie internetowej resoru finansów pojawiła się jednak informacja, że Betclic (poprzez swoje spółki-córki) otrzymał licencję na organizowanie w Polsce zakładów przez Internet. Oznaczało to, że legalny już Betclic Polska mógł wrócić na nasz rynek zakładów sportowych, na których działają już takie licencjonowane firmy jak STS, Fortuna czy Betfan (licencje znajdziesz na hazard.mf.gov.pl).

Promocje i bonus Betclic

Jeszcze przed wejściem w życie nowej ustawy hazardowej, Betclic zaangażował do współpracy marketingowej znanego dziennikarza sportowego Mateusza Borka. Bonus powitalny od Betclic obejmował wówczas zakład bez ryzyka 200 zł. Obecnie zasady bonusu na start są te same, jednak dla polskich graczy Betclic znacznie podniósł kwotę zakładu. Betclic oferuje teraz ubezpieczony cashback do 500 zł – jeśli gracz przegra pierwszy zakład, to do takiej kwoty bukmacher zwróci jego stawkę. Oczywiście najbardziej opłacalne jest postawienie bonusowego kuponu bukmacherskiego za kwotę 568 zł – wówczas w przypadku przegranej otrzymujemy maksymalny bonus na start Betclic, czyli zwrot 500 zł (kwota za kupon pomniejszona o 12% podatku od obrotu, jaki obowiązuje w Polsce).

Warto pamiętać, żeby podczas rejestracji na stronie Betclic wykorzystać kod promocyjny – dzięki temu można uzyskać nie tylko cashback 500 zł, ale również dostęp do pozostałych promocji i bonusów Betclic, a jest ich naprawdę sporo.

Jedną z promocji Betclic jest Boost, czyli podwyższanie kursów na największe wydarzenia sportowe. Zakłady z podwyższonym kursem są oznaczane w ofercie bukmachera specjalną migającą ikonką – w ostatnich tygodniach były to m.in. zakłady na spotkania eliminacji Ligi Mistrzów między Piastem Gliwice a BATE Borysow.

Kolejna promocja to Multi+. Jest to bonus dodawany do zakładów wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów. I tak przy pięciu zakładach wygrana jest zwiększana o 7%, przy sześciu – o 14%, przy siedmiu – o 20%, przy ośmiu o 25%. Przy kuponie składającym się z trzynastu lub więcej zakładów potencjalna wygrana jest powiększana aż o 50%. Do promocji Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo na wszystkie dyscypliny, w których minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,20.

Na koniec jeszcze jedna uwaga – Betclic ogłosił nawiązanie umów sponsoringowych z Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk. Niewykluczone więc, że już wkrótce w ofercie bukmachera pojawią się promocje oraz specjalne bonusy (freebety?) przeznaczone dla kibiców tych drużyn. Warto więc uważnie śledzić wszystkie informacje od operatora.

Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu - zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.