Status posiada i konsumpcjonizm zmienia się w mądre kupowanie. Także dla tych, którym serce nie bije mocniej na każdą promocję (nawet na to czego akurat wcale nie potrzebują), black friday to dobry czas na zakupy. Dlaczego? To dobry moment, aby zrobić przemyślane zakupy. Jeżeli obserwujesz już od jakiegoś czasu nową suszarkę do włosów czy robot planetarny do kuchni, to właśnie ten dzień w roku, kiedy jego cena i promocje media expert może Cię pozytywnie zaskoczyć. To się nazywa mądre kupowanie!

Black Friday 2021 w Media Expert 

To jedyny dzień w roku, kiedy możemy zobaczyć wiele sprzętów w atrakcyjnej cenie. Z okazji black friday sklepy starają się stworzyć jak najszerszą ofertę z ciekawymi propozycjami. Obowiązują one zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w sklepie internetowym. To idealny moment na nowy sprzęt AGD czy wymarzony telewizor! Na co warto zwrócić uwagę?

Media Expert promocje

Marzy Ci się nowy telewizor? Chcesz usprawnić przeglądanie stron internetowych w laptopie? W ofercie Media Expert znajdują się propozycje idealne dla Ciebie.

Podczas Black Friday możesz kupić telewizor nawet do 1000 złotych taniej! I to nie byle jaki telewizor - 70 calowy Sharp w rozdzielczości 4K. A to wcale nie jedyna promocja, jaką przygotował sklep. Wiele z nich łączy się z już trwającymi promocjami, które obejmują poszczególne modele. Do ich aktywowania nie są potrzebne kody rabatowe media expert. Promocje widoczne są na stronie internetowej. Pomocna może być także gazetka Media Expert. 

Dla miłośników promocji

Łączone promocje to idealna okazja dla tych, którzy mają do wymiany więcej sprzętów domowych. Idealnym przykładem na super okazję jest telewizor Sony Oled 4K 77 calowy, który objęty jest promocją na Black Friday minus tysiąc złotych. Dodatkowo w Media Expert obowiązuje obecnie promocja na raty 0% z odroczeniem płatności na pół roku i dwoma pierwszymi ratami gratis! Brzmi świetnie? A to nie koniec dobrych informacji. Ten telewizor bierze udział a akcji Megarabaty, gdzie ze specjalnym kodem rabatowym media expert 5 produkt dostajecie za 1zł! Nieźle? No to dorzućmy do tego voucher na kwotę 400 zł od PlayStation na produkty cyfrowe. 

Nawet Ci, którzy racjonalnie podchodzą do zakupów i nie są entuzjastami promocji muszą przyznać - to się po prostu opłaca! Te i wiele innych okazji dostępne są w zakładce Black Friday.