17 maja na stacji Circle K przy Al. Wyszyńskiego 27 w Łodzi Karolina Pilarczyk oraz Tomasz Kuchar zaprezentują swoje rajdowe samochody i spotkają się z fanami. Na wszystkich odwiedzających stację przez cały dzień czekać będą także liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Wydarzenie jest częścią kampanii "milesPLUS® uwolnij bestię".

Już w najbliższy czwartek przez cały dzień dla wszystkich odwiedzających stację Circle K przy Al. Wyszyńskiego 27 w Łodzi dostępne będą wyjątkowe atrakcje. W specjalnie zorganizowanej strefie bezpieczeństwa będzie można m.in. skorzystać z symulatora dachowania, a w strefie rozrywki rozegrać turniej gry na Flipperze Mustangu. Do dyspozycji gości będzie również fototeleport. Podczas imprezy co 15 minut organizowane będą mini konkursy oraz quizy dla dorosłych i dzieci, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. tankowanie do pełna.

Sympatycy sportów motorowych będą mieli okazję, by osobiście spotkać się z członkami teamu Circle K. Podczas wydarzenia Karolina i Tomasz zaprezentują swoje samochody wyścigowe, udzielą porad dotyczących bezpiecznej jazdy oraz odpowiedzą na pytania związane z ich karierą sportową.

Karolina Pilarczyk to pierwsza kobieta w Polsce, która została profesjonalnym kierowcą driftingowym, należąca do grona najlepszych zawodniczek tej dyscypliny na świecie. Jest podwójną mistrzynią Europy w lidze kobiet, zdobyła tytuły „Queen of Europe” 2016 i 2017. Karolina posiada jeden z najpotężniejszych samochodów i jest właścicielką jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w Europie.

Tomasz Kuchar jest profesjonalnym kierowcą rajdowym i wyścigowym. Ma na swoim koncie między innymi ponad 20 tytułów mistrza i wicemistrza Polski. Jest aktualnym mistrzem Polski w rallycrossie w najmocniejszej kategorii SuperCars. Jak sam mówi, jest najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ poza sportem zajmuje się samochodami także zawodowo, realizując szkolenia dla kierowców w podwarszawskim, najnowocześniejszym w Europie ośrodku doskonalenia techniki jazdy DriveLand. Prywatnie pilot samolotowy i śmigłowcowy.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek 17 maja od godz. 12.00 do 20.00 na stacji Circle K przy al. Wyszyńskiego 27 w Łodzi.