Jeśli tak, to na pewno masz świadomość, jak wiele jest modeli na rynku i jak często ich komponenty ulegają uszkodzeniu. Blokowanie pieniędzy w zalegający towar to problem wielu przedsiębiorców. A co jeśli istnieje rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zamawiać produkty i otrzymać je nawet w ten sam dzień? Sprawdź, najlepsze rozwiązanie dla serwisów GSM!

Wysokiej jakości produkty

Aby zapewnić wysoki standard obsługi klientów, przy naprawie należy stosować dobrej jakości komponentów. Takie właśnie znajdziesz w GSMOK! W ofercie hurtowni znajdziesz części serwisowe do najróżniejszych modeli smartfonów. Dostępne są oryginalne wyświetlacze do telefonów oraz ich zamienniki, a także podzespoły do laptopów, aparatów oraz akcesoria do zabezpieczania urządzeń, w tym etui i szkła hartowane. Każdy produkt poddawany jest weryfikacji. Zanim trafi do sprzedaży, specjaliści sprawdzają, czy nie jest on uszkodzony oraz czy na pewno pasuje do danego modelu telefonu. W przypadku zamienników wyświetlaczy do telefonów, są one dokładnie testowane przy pomocy iboxu. To innowacyjne urządzenie, które sprawdza wyświetlane kolory oraz reagowanie na dotyk. Dzięki temu masz pewność, że zamówiony produkt będzie działał poprawnie.

Dlaczego GSMOK?

Co wyróżnia GSMOK spośród innych hurtowni? Przede wszystkim komponenty możesz nabyć w atrakcyjnych cenach hurtowych. Dodatkowo przy większych zamówieniach możesz negocjować warunki sprzedaży z handlowcem. Każdy zakup jest sumowany i pozwala Ci osiągać kolejne progi stałego rabatu za staż. Dzięki temu możesz zakupić niezbędne komponenty jeszcze taniej. GSMOK oferuje również korzystny program lojalnościowy, dzięki któremu zarejestrowany użytkownik może zbierać punkty i korzystać ze specjalnych promocji. Internetowy hurt GSM to również gwarancja wygodnej płatności online oraz błyskawicznej wysyłki. Właściciele serwisów GSM z Warszawy mogą otrzymać swoje zamówienie nawet w ciągu kilku godzin. Dzięki temu mogą realizować zlecenia od swoich klientów bardzo szybko. GSMOK zapewnia również łatwy system reklamacji z odbiorem uszkodzonego komponentu od zamawiającego, a także możliwość zwrotu zakupionych towarów do 14 dni.

Korzystanie z hurtowni GSMOK to wygodne rozwiązanie dla właścicieli punktów naprawy smartfonów, które zapewni swobodny dostęp do potrzebnych komponentów. Bez topienia pieniędzy w masę towaru i bez zagracania magazynu! Zamawiaj wyświetlacze i inne części zamienne w atrakcyjnej cenie i z gwarancją szybkiej wysyłki.