Ateliern Hair Design Tymothy and Christopher to miejsce wyjątkowe - dla wyjątkowych kobiet i mężczyzn. Właśnie zmieniło siedzibę firmy.

 

- Naszymi klientami są osoby, którym zależy, by dobrze wyglądać nie tylko podczas imprez, ale każdego dnia. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku, tworzeniu stylu i wprowadzaniu nowych trendów - mówi Tymoteusz Dziedzic, współwłaściciel marki Atelier Hair Design, magister kosmetologii, wizażysta, który współpracował z Akademią Gabriel i firmą Dama.

 

W branży fryzjersko-kosmetycznej Tymoteusz i Krzysztof działają od ponad 10 lat.

 

- Możemy pochwalić się bogactwem doświadczeń - mówi Krzysztof Pilarek, współwłaściciel marki Atelier Hair Design, polsko-włoski stylista fryzur, wielokrotne szkolony przez Akademię Gabriel i zagraniczne gwiazdy fryzjerstwa.

Sam był trenerem Akademii Gabriel i firmy Dama. 

 

- Dzisiaj sami tworzymy własne kolekcje fryzur i makijaży - dodaje Tymoteusz Dziedzic. - To czas, gdy trzeba zaistnieć na większą skalę. Na swojej drodze napotykamy wielu wspaniałych ludzi z branży fryzjersko-kosmetycznej, świata mody i fotografii. Dlatego uważamy, że ten moment w naszej karierze zawodowej trzeba wykorzystać i wspólnie stworzyć autorskie pokazy, niepowtarzalne sesje zdjęciowe.

 

Od momentu otworzenia pierwszego salonu w roku 2007 współpracują z Akademią Gabriel, która jest dystrybutorem kosmetyków, na których pracują i udziela im szkoleń krajowych i zagranicznych. Dzięki niej w swojej ofercie mają kosmetyki organiczne do koloryzacji i pielęgnacji włosów, takich marek, jak Inter Cosmo, Fuente czy Demeral. 

 

Dzisiaj organiczna koloryzacja to nie nowość.

- To obowiązek każdego zakładu fryzjerskiego - uważa Krzysztof. - To również innowacyjne, nowatorskie podejście do tematu fryzjerstwa. Ekologiczna, bezwonna, niedrażniąca koloryzacja to podstawa profesjonalnej obsługi klienta. 

 

Co jeszcze ich wyróżnia? 

Cięcia wertykalne przy użyciu nożyczek Tsuname. To całkowicie inny wymiar strzyżenia. 

- Zastosowanie odpowiedniego narzędzia w połączeniu z odpowiednią techniką strzyżenia gwarantuje uzyskanie niepowtarzalnej fryzury - przekonuje genialny fryzjer. - Strzyżenie wertykalne odbywa się zgodnie z anatomią głowy. Zabieg Tsuname powoduje domykanie łusek włosowych. Dlatego bardzo korzystnie wpływa na pielęgnację włosów.

 

W swojej ofercie posiadają również zabieg talasoterapii.

- Polega on na oczyszczaniu skóry głowy z toksyn, zanieczyszczeń środowiska oraz rozwiązywaniu wielu problemów skórnych, z którymi nie mogą sobie poradzić lekarze dermatolodzy - zdradza Tymoteusz.

 

Do bardziej efektywnego zabiegu leczenia skóry głowy używają specjalistycznej aparatury, np. laseru Biolight oraz generatora tlenu. Swoją diagnozę zawsze opierają na badaniu mikrokamerą, bazując na medycznej teorii z zakresu trychologii.

- Zdajemy sobie sprawę z faktu, że diagnoza nie jest łatwa do sprecyzowania, jednak w zespole mamy magistra kosmetologii, którzy zawsze służy pomocą i poradą dermatologiczną - mówi Krzysztof. - Właśnie tym wyróżniamy się od wielu firm bazujących jedynie na wiedzy zdobytej podczas krótkich kursów z zakresu trychologii.

 

W części kosmetycznej w ofercie obok zabiegów podstawowych - zabiegi organiczne pielęgnacji stóp oraz twarzy. Współpracują z takimi markami, jak: Dermika Salon&Spa, Organic Series czy Cuccio Naturale. 

W swojej ofercie posiadają również efektowny zabieg mezoporacji. MEZOPORACJA ACTHYDERM to innowacyjna metoda, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

- Podczas sesji, trwającej 20 – 30 minut, w skórę wprowadzamy 70 ml dermokosmetyku oraz 99% substancji aktywnych, co stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów iniekcyjnych - tłumaczy Tymoteusz. - Wprowadzone aktywne substancje działają tam, gdzie są nam najbardziej potrzebne. Szesnaście programów zabiegowych umożliwia dostosowanie szerokiej gamy indywidualnych pakietów. Jeden zabieg wykonany przy użyciu Mezoporacji Acthyderm odpowiada miesięcznej kuracji ekskluzywnymi kosmetykami.

 

Nareszcie w gabinecie kosmetycznym możemy uzyskać spektakularne efekty bez używania igieł, powikłań i ryzyka. 

- Chcemy zapewnić, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i precyzyjnie. Pragniemy, by nasi klienci byli naszymi przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz na naszą stronę na www.facebook.com/pages/Atelier-Hair-Design-TimothyChristopher/123547567710061 - dodaje Tymek.

 

 

Atelier Hair Design

98-100 Łask, ul. Warszawska 16a 

obok Urzędu Miasta

tel. 43 671 25 01