Czasami winne temu jest jakieś wydarzenie, które wybiło nas ze starego rytmu życia - może to być zmiana miejsca zamieszkania, zmiana pracy, narodziny dziecka lub trudności, z którymi borykamy się każdego dnia. Innym razem powodem może być upływ czasu lub zwykła rutyna, która niezauważalnie wtargnęła w nasze życie pozbawiając nas radości.

Jest to moment przełomowy, w którym mamy okazję do zatrzymania się, aby obdarzyć refleksją nasze życie i zastanowić się nad sobą, tym wszystkim, co nas otacza oraz czego obecnie doświadczamy.

Bardzo często w naszej głowie pojawiają się również różnego rodzaju pytania, np. o sens naszego życia lub w jakim kierunku zmierza nasza przyszłość lub możemy odczuwać poczucie zawiedzenia, że coś jest nie tak - po prostu czegoś nam brakuje, to nie tak miało być! Wydaje nam się wtedy, że tkwimy w sytuacji bez wyjścia i nie wiemy, co dalej. Chcemy zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiemy co i jak to zrobić.

Niektórzy sięgają wtedy po różnego rodzaju poradniki oraz książki o zmianie i rozwoju osobowości. Natomiast inni poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania, uczestnicząc w szkoleniach lub indywidualnych sesjach rozwojowych – sesjach coachingowych.

Zdecydowana większość wybiera wsparcie profesjonalisty i decyduje się na współpracę z osobistym trenerem - coachem personalnym lub korzysta z pomocy psychologa bądź terapeuty.

Każdy z nas intuicyjnie wybiera dla siebie najwłaściwszą formę rozwoju własnej osobowości. Wszystko zależy od Twojego nastawienia, od tego, czy odczuwasz potrzebę przyjrzenia się niektórym doświadczeniom z Twojej przeszłości, czy też może bardziej jesteś ukierunkowana/y na przyszłość i masz przekonanie, że korzystniejszym dla Ciebie jest wzbogacenie swojej świadomości na temat siebie samej/go oraz własnej natury i kluczowych potrzeb, które możesz mieć zaniedbane.

Obszary specjalizacji Centrum Rozwoju Osobistego to: Pary - Związki, Małżeństwa, Rodziny, Rodzice, Osoby po rozwodzie, Osoby samotne.

Główne obszary współpracy to: pojedyncze spotkania rozwojowe, szkolenia rozwojowe indywidualne oraz grupowe, coaching indywidualny, coaching wartości życiowych, coaching par i związków, coaching rodziców, porady i konsultacje oraz mediacje pojednawcze.

Centrum Rozwoju Osobistego specjalizuje się w wspieraniu klientów, którzy doświadczają trudności w takich obszarach rozwoju, jak:

  • Samotność
  • Sercowe rozterki
  • Sytuacje konfliktowe
  • Sytuacje kryzysowe
  • Samoświadomość
  • Równowaga życiowa
  • Szczęście - Sukces
  • Niepokój o przyszłość
  • Rutyna w związku

Jeśli pragniesz się doskonalić, chcesz coś poprawić lub zmienić w swoim życiu, odwiedź Centrum Rozwoju Osobistego przy ul. Pułaskiego 3, lok. 7 na I piętrze.

www.centrumrozwojuosobistego.pl

Zadzwoń, aby się zapisać i zarezerwować miejsce tel. 504-296-002.