Z nią można prowadzić działalność handlową, nie wydając na to własnych środków, bez ryzyku i obaw o każdym błędzie. Ale najlepiej, jeżeli początkujący odpowiedzialnie odnoszą się nawet do szkolenia obrotu i ograniczają się do tej kwoty, którą w przyszłości planują umieścić na pierwszy rachunek.

Handel na symulator forex odbywa się według tych samych zasad, co i na czasie, jednak ze względu na mniejsze obciążenie serwera brokera, czas na zawarcie transakcji okazuje się minimalny. Jest jeszcze jedna ważna cecha - nawet w przypadku utraty całego balansu, nasze nerwy pozostaną w porządku, bo dla handlu są tu wyłącznie wirtualne środki, których nie musisz zwrócić lub uzupełnić.

Możliwości konta demo

Rejestrując demo, otrzymujesz możliwość tworzenia sprzyjających warunków do poważnego treningu przed prawdziwymi targami. Do jakościowego, praktycznego doświadczenia platforma MT4, zmodyfikowana przez specjalistów Admiral Markets, oferuje następujące możliwości:

1. Brak rzeczywistych strat pieniężnych. W okresie nauki jest to ważne, ponieważ początkujący jeszcze słabo orientuje się w zasadach handlu i tak czy inaczej będzie popełniać błędy.

2. Szkolenia w handlu na rynku międzynarodowym. Wielu początkujących graczy twierdzi, że nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby rozpocząć handel. Gra na rachunku demo uwalnia ich od tego problemu, oferując bez ryzyka i ewentualnych strat finansowych z tym samym powodzeniem zawieranie transakcji, analizowanie ruchu cen walut, uczenie się wskaźników, a także ćwiczenia w analizie. Demo pokochali też doświadczeni uczestnicy stosunków handlowych, którzy dzięki wirtualnemu saldu i podobieństwie z prawdziwym kontem z powodzeniem testują tutaj swoje kontrakty cfd, strategie handlowe, patrząc, jak się zachowują w tych czy innych warunkach rynkowych.

Podsumowując, chciałbym dać małą radę dla początkujących przedsiębiorców. Nie ma znaczenia, jaką kwotą ryzykujesz i na jakim rachunku pracujesz. Możesz odnieść sukces tylko wtedy, jeżeli zaczniesz odpowiedzialnie podchodzić do każdego kroku, wykonywać bez błędów system handlu i weźmiesz za zwyczaj zarządzać kapitałem z nastawieniem wszystkich operacji. W takim przypadku doświadczenie zacznie szybko rosnąć i sukces nie omieszka przyjść.