Na stronie Gandalf.com.pl znajdziesz powieści pełne mrocznych tajemnic, historie prawdziwe, a także pouczające opowieści dla dzieci. 

1. Billy Summers

Gandalf

Stephen King wraca z nową powieścią o najlepszym w swoim fachu płatnym zabójcy. Billy Summers to były snajper działający w Iraku, który nigdy nie pudłuje. Przed pójściem na emeryturę decyduje się na ostatnie zlecenie, które jednak nie idzie po jego myśli. 

Mistrz swojego gatunku tym razem przedstawia historię po części o wojnie, po części o miłości do małego amerykańskiego miasteczka. Zaskakujący duet wyrusza, by pomścić zbrodnie złego człowieka. Czy na końcu tej podróży czeka odkupienie?

2. Snajper wchodzi pierwszy 

Gandalf

Książka Michała Wójcika i Przemysława Wójtowicza to szczera, oparta na faktach historia o życiu i śmierci. Przemysław Wójtowicz to najskuteczniejszy polski snajper w Afganistanie. W książce opowiada o szkoleniu i wojennych akcjach snajperskich, a także o tym, jak strzela się do żywego celu i jak umiejętnie wchodzić w umysł wroga. 

To Wójtowicz jako pierwszy wkraczał do akcji, a od jego umiejętności zależał los jego kolegów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak chłopak z bloku w Nowej Hucie trafił do elitarnego oddziału oraz dlaczego miał tak wiele swobody w Wojskach Lądowych, koniecznie zajrzyj do tej książki.

3. Wyklęci. Era cieni

Gandalf

Raven z bractwa Rai wyszkolono tak, by eliminowała zabójcze Plagi. Dziewczyna jednak nie może okiełznać własnego temperamentu, dlatego jeden nieprzemyślany zakład prowadzi ją do skomplikowanej intrygi i złych wiadomości. 

W aferę, w którą przypadkowo wplątała się Raven, zamieszany jest także Władca Cieni, którego zamiary pozostają zagadką. Brawurowo poprowadzona fabuła zachwyci niejednego fana fantastyki. 

4. Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Gandalf

Ulubieniec najmłodszych tym razem postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Odkrywa, że zamówiony makaron wygląda zupełnie inaczej niż ten jadany w domu, ale wciąż smakuje wyśmienicie. 

Poznany kucharz daje dzieciom przepis na placuszki, co motywuje do rodzinnego gotowania z przydziałem zadań. Tata kroi owoce, Pucio miesza, Misia dosypuje do miski kolejne składniki. W nowej książeczce z serii znajduje się przepis na Puciowe placuszki z owocami, które można przygotować w domu.

5. Mały brudny sekret. Zakazane pragnienia

Gandalf

Emma Bell po nieudanym i toksycznym związku, wypełnionym przemocą, wraca do rodziny i zaczyna życie od nowa. Kobieta jednak nie cieszy się długo spokojem, ponieważ wkrótce na jej drodze pojawia się mroczny, przystojny mężczyzna. 

Gavin Kingsley prowadzi z braćmi perwersyjny serwis randkowy dla majętnych prezesów, gwiazd sportu i celebrytów o wygórowanych wymaganiach. Mimo że Gavin nie jest miłym chłopakiem z sąsiedztwa, fascynuje Emmę jak nikt inny. Kiedy dziewczyna udaje się do jego biura, Gavin i jego brat Cooper mają dla niej ryzykowną propozycję. 

Zachęcamy do śledzenia Instagrama Gandalfa. Co tydzień wiele nagród do wygrania!

Specjalnie dla czytelników www.zyciepabianic.pl Gandalf przygotował rabat -5% na zakup podręczników i wyprawki szkolnej. Robiąc zakupy na stronie www.gandalf.com.pl wystarczy wpisać kod: SZKOLA2021. Kod ważny jest do końca sierpnia 2021 r.

KONKURS

Chcesz wygrać książkę od Gandalfa? Zadzwoń do redakcji 42 227 04 00 w piątek (13 sierpnia) o godzinie 13.00 - 10 pierwszych osób otrzyma od nas książkę. Kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia.