W IKEA Łódź ruszyła akcja, która pomoże urządzić kuchnię wszystkim tym, którzy chcieliby przygotować ją do nadchodzących świąt. Do 11 stycznia sklep będzie zwracał klientom, którzy zakupią kuchnię METOD, wartość co trzeciego nabytego wraz z nią sprzętu AGD. Kwota ta przekazana zostanie na kartę rabatową, dzięki której będzie można zrealizować kolejne zakupy.

METOD to nowy system mebli kuchennych, który został wprowadzony do asortymentu sklepu w tym roku. System METOD wpasowuje się w każdą przestrzeń i umożliwia tysiące kombinacji. Ten innowacyjny system mebli kuchennych oparty jest na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm oraz posiada dwie wysokości i głębokości szafek stojących. Moduły można dowolnie dobierać i zestawiać aż powstanie kuchnia, która idealnie dopasuje się do wnętrza.

METOD to także swoboda w rozmieszczaniu szuflad i drzwi, która sprawia, że wygląd zewnętrzny kuchni nie jest zależny od sposobu, w jaki zorganizowane jest jej wnętrze. Oznacza to, że na przykład w jednej szufladzie możemy ukryć kilka kolejnych, które widoczne będą dopiero po jej otworzeniu.

Wraz z nowym systemem kuchennym w IKEA Łódź pojawiło się także nowe wyposażenie wewnętrzne szafek, które pozwala na praktyczne uporządkowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów, przypraw i składników, dzięki czemu świąteczne przygotowania będą przebiegały jeszcze sprawniej.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/img/local_store_info/lodz/Kuchnia_na_Twoja_miare_Regulamin_akcji.pdf