W kuchni bardzo istotne jest zagospodarowanie przestrzeni dla wszystkich niezbędnych sprzętów i akcesoriów. Dlatego warto wykorzystać powierzchnię pod schodami czy skośnym sufitem. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom, których dostarcza system mebli kuchennych METOD, możemy spożytkować każdy centymetr, nawet bardzo małej kuchni, ponieważ meble te można zaadaptować do niemal każdej przestrzeni. System METOD pozwala również na dużą dowolność w projektowaniu. Swoboda w rozmieszczaniu szuflad i drzwi sprawia, że wygląd zewnętrzny kuchni nie jest zależny od sposobu, w jaki zorganizowane jest wnętrze szafek. Można mieć dużo widocznych szuflad i drzwiczek na zewnątrz, albo schować je za jednym lub kilkoma frontami. Dzięki temu w naszej kuchni znajdzie się miejsce na wszystkie garnki, patelnie, talerze, miski, sitka, sztućce i inne niezbędne akcesoria, a jednocześnie – nadamy jej wygląd zgodny z naszymi upodobaniami.

Nawet niewielkie łazienki mogą być wygodne i funkcjonalne, jeżeli zastosujemy w nich odpowiednie rozwiązania. Przede wszystkim nie należy zapominać o wyposażeniu ich w meble, z których bardzo często rezygnujemy z obawy, że optycznie pomniejszą nieduże pomieszczenie. Powinniśmy o nich pamiętać, gdyż dzięki nim stworzymy miejsce na wszystkie akcesoria i zachowamy w naszej łazience porządek.

Dla wszystkich, którzy chcieliby przeprowadzić wakacyjny remont, IKEA Łódź przygotowała ofertę 24 raty x 0% na zakup kuchni i łazienki. Akcja będzie obowiązywać do 12 lipca. Ponadto od 18 maja do 18 czerwca obowiązuje również oferta specjalna – transport mebli kuchennych za połowę ceny.