Kolekcje dostępne w ofercie sklepu, po okazaniu karty IKEA Family, będą tańsze o 15%. Dotyczy to także pościeli lyocellowych – idealnych na każdą porę roku – latem dają uczucie chłodu, zimą zaś ciepła.

Pościele IKEA produkowane są z kilku materiałów: czesanej bawełny, wyjątkowo miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnego lnu o charakterystycznej fakturze, satyny z delikatnym połyskiem oraz mieszanki bawełny i lyocellu.

Ten ostatni materiał pozyskiwany jest z celulozy. Nić tej tkaniny ma bardzo regularny kształt. Powoduje to szybkie pochłanianie wilgoci i łatwe jej odparowywanie. Dzięki temu na powierzchni włókna nie zbierają się roztocza i inne mikroorganizmy. Lyocell jest więc idealny dla osób z alergiami i problemami skórnymi. Ponadto produkty wykonane z tego włókna łatwo się konserwuje. Pościele lyocellowe nie gniotą się podczas prania, szybko schną i są miłe w dotyku. Istotnym jest też fakt, że tekstylia wykonane z lyocellu poddane kompostowaniu ulegają biodegradacji w ciągu 6 tygodni.

Nadejście jesieni widoczne jest nie tylko za oknem, ale i w naszej garderobie czy sypialni. Ubieramy cieplejsze rzeczy i sięgamy po grubsze kołdry. W IKEA Łódź dostępne są zarówno te syntetyczne, jak i naturalne – z wypełnieniem z kaczego pierza. Wszystkie dostępne w rozmiarach 150x200 cm oraz 200x200 cm. Wybierając nową kołdrę, warto zastanowić się także nad zmianą poduszki. W IKEA każdy śpioch znajdzie tę idealną dla siebie, niezależnie czy lubi spać na plecach, boku czy brzuchu. Wymiar poduszek dostępnych w IKEA wynosi 50x60 cm.

Klubowicze IKEA Family w dniach 4-7 października mogą kupić dowolną pościel z 15% rabatem. Klienci, którzy nie posiadają karty, będą mogli uzyskać ją na miejscu.

Więcej informacji na temat oferty dla Klubowiczów IKEA Family można znaleźć na stronie www.IKEA.pl/lodz