STICKAT to kolorowa seria tekstyliów, która ożywi każdą dziecięcą sypialnię. Wśród produktów znalazła się między innymi praktyczna kieszeń na łóżko, która pomieści wszystko: od czytanych przed snem książek, po najcenniejsze zabawki. Miękkie pokrycia, które idealnie pasują na stołki z serii MAMMUT, odświeżą meble oraz zwiększą komfort malucha podczas zabawy przy stole.

Nowością wśród produktów IKEA jest także pościel z kolekcji FLICKÖGA. Uszyta z mieszanki bawełny i miękkiego lyocellu dobrze chłonie wilgoć oraz jest przyjemna w dotyku. Na szczególną uwagę zasługują również zabawne poduszki z serii THORINE. Jeż grający na klawiszach, buldog na deskorolce i gitara elektryczna znajdą miejsce zarówno w pokoju młodszych, jak i nieco starszych dzieci.

Tekstylia CHARMTROLL to nowości, które obejmują wszystko to, co jest potrzebne niemowlakowi: od tekstylnych artykułów do kąpieli po produkty do spania. Kolekcja wykonana została z naturalnej bawełny i lyocellu. Zaprojektowano ją z dbałością o szczegóły, takie jak wykończenia krawędzi czy hafty, które są bezpieczne dla delikatnej skóry małego dziecka.