Na klientów IKEA czeka m.in. nowy asortyment kołder i poduszek, około 70 oryginalnych wzorów pościeli w różnym stylu oraz nowe ramy łóżek, np. HURDAL czy DUKEN. Natomiast nowe elementy wyposażenia wewnętrznego szaf KOMPLEMENT ułatwią przechowywanie i pomogą uporządkować garderobę.

Nie wszyscy posiadają na tyle duże mieszkanie, aby zaaranżować sypialnię w oddzielnym pomieszczeniu. Z badań przeprowadzonych przez IKEA wynika, że pozwolić na to może sobie tylko niewiele ponad połowa z nas. Ponadto jedynie 20% naszych sypialni ma więcej niż 15 m2, a tylko ¼ z nas śpi na materacu – większość wypoczywa na rozkładanej sofie, nawet jeśli w domu jest osobna sypialnia. Dlatego już od 25 sierpnia w IKEA Łódź nie tylko będzie można wybrać odpowiedni dla siebie model materaca, ale także skorzystać z porad fizjoterapeutów w tym zakresie.

Sypialnia to miejsce, w którym różne materiały i surowce są najbliżej naszego ciała, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, z czego są wykonane. Możemy wybrać np. pościel z bawełny uprawianej w bardziej odpowiedzialny sposób, meble z drewna, przy produkcji których maksymalnie wykorzystuje się dostępny surowiec, dywan z resztek materiałów czy energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto w tym roku IKEA może pochwalić się ogromnym sukcesem katalog IKEA jest aktualnie największym nakładem drukarskim całkowicie wytwarzanym na papierze Forest Stewardship Council Mix Credit. Oznacza to, że cały łańcuch jego produkcji, od lasów po drukarnie, posiada certyfikat FSC, potwierdzający pochodzenie drewna z bardziej zrównoważonych źródeł.

Zeszłoroczny katalog IKEA warto jeszcze chwilę zatrzymać. Sklep IKEA Łódź przygotował bowiem niespodziankę dla wszystkich, którzy nadal mają go w swoich domach. Szczegóły akcji już wkrótce!

Aby lepiej poznać inspirujące rozwiązania i nowe produkty IKEA, zapraszamy do sklepu IKEA Łódź oraz na www.IKEA.pl/lodz.