1. Fotoobrazy drukowane ze zdjęć

  2. Gdzie zamówić wydrukowanie zdjęć na płótnie?

Przełoży się to na oryginalną ozdobę, na której znajdą się twoi bliscy, ulubiony zwierzak lub zdjęcie z najlepszych wakacji.

Fotoobrazy drukowane ze zdjęć

Jeszcze do niedawna ceny fotoobrazów były wysokie, przez co wiele osób musiało zrezygnować z takich dekoracji na rzecz zwykłych zdjęć w ramkach. Na szczęście teraz można je zamówić w atrakcyjnych cenach, i to nawet przy kupowaniu pojedynczego fotoobrazu. Dużą zaletą takich ozdób jest to, że nie trzeba wychodzić z domu, aby zamówić płótno z nadrukowanym zdjęciem lub grafiką wybraną spośród milionów dostępnych plików. Dzięki temu możesz łatwo zlecić wykonanie obrazu zarówno z ulubionego zdjęcia, jak i innej dowolnej grafiki. Dopasujesz więc to, co znajdzie się na obrazie do swoich preferencji. Taki obraz możesz też zamówić jako prezent dla przyjaciół lub rodziny. Dla miłośnika motoryzacji możesz na przykład zamówić wykonanie fotoobrazu z luksusowym autem, natomiast dla kogoś, kto uwielbia naturę, wybierz obraz ze zwierzętami lub egzotycznymi roślinami. Fotoobrazy z grafik można również wykorzystać do udekorowania pokoju dziecięcego, zwłaszcza że wśród gotowych grafik znajduje się wiele postaci z bajek.

Gdzie zamówić wydrukowanie zdjęć na płótnie?

Jedną z najczęściej wybieranych firm, które oferują zdjęcia na płótnie, jest Świat Obrazów. Na jej stronie dostępny jest specjalny formularz zamówienia. Wystarczy, że wczytasz zdjęcie ze swojego komputera lub wybierzesz którąś grafikę z bogatej galerii, a będziesz mógł dowolnie spersonalizować obraz. Dotyczy to między innymi rozmiaru zamawianego obrazu, rodzaju zastosowanego materiału, koloru, odcienia oraz dodatkowych efektów. Przed złożeniem zamówienia możesz sprawdzić przybliżony termin realizacji, który nigdy nie przekracza więcej niż kilka dni. Dzięki temu z oferty firmy produkującej fotoobrazy na płótnie mogą skorzystać również osoby, które zapomniały zawczasu kupić prezent i teraz potrzebują czegoś na ostatnią chwilę. Pamiętaj, że wręczając obraz ze zdjęcia, nie musisz się martwić, że twój prezent nie będzie trafiony. Obdarowana osoba z pewnością będzie nim zachwycona. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie ma ryzyka, że prezent powtórzy się, gdyż każda dekoracja ze zdjęcia jest inna.