Z okazji Dnia Kobiet sklep jubilerski z ul. Zamkowej 24 przygotował promocję -5 procent na złotą biżuterię. -5 procent to może niedużo, ale ceny w tym salonie są konkurencyjne. Promocja obowiązuje 7 i 8 marca.

W salonie do wyboru mamy biżuterię złotą pr. 585 oraz srebrną. Znajdziemy tu najmodniejsze: pierścionki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, przywieszki i inne. To idealne prezenty na każdą okazję: zaręczyny, rocznicę ślubu, walentynki, Dzień Kobiet, urodziny, komunie czy chrzty.

Dodatkowo, jak na jubilera przystało, w sklepie Martyny Szczerkowskiej możemy odświeżyć swoją złotą i srebrną biżuterię.

- Świadczone przez nas usługi w zakresie naprawy polegają na lutowaniu zerwanych łańcuszków i bransoletek, wymianie zepsutych zapięć, oprawie kamieni, odświeżaniu biżuterii złotej i srebrnej, rodowaniu biżuterii złotej, zmniejszaniu i powiększaniu pierścionków oraz obrączek – wymienia właścicielka.

O tym, że warto wybrać się na zakupy do pani Martyny, świadczą opinie z internetu. „Super miejsce. Duży wybór kolczyków, pierścionków oraz obrączek w przystępnej cenie. Miła i profesjonalna obsługa, która zawsze świetnie doradzi, a nie wciśnie na siłę. Szczerze polecam” - pisze pani Paulina. „Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i duży wybór, czyli dla każdego coś miłego. Z pewnością jeszcze tam wrócę!” - dodaje pani Ada.

Salon jubilerski przy Zamkowej 24 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00. 

Nowości ze sklepu jubilerskiego Martyny Szczerkowskiej można śledzić na stronie na Facebooku.