Czy myśleliście o swoim balkonie jako o przydomowym ogródku, altanie dla gości, strefie relaksu lub pojemnej spiżarni? Czy w pełni wykorzystujecie dodatkową przestrzeń, którą Wam daje? Stwórzcie wizję swojego idealnego balkonu i weźcie udział w konkursie. IKEA Łódź przygotowała dla Was pięć bonów, dzięki którym zamienicie swój balkon w miejsce, o którym zawsze marzyliście.

Wiosenne i letnie dni sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak dysponujemy czasem i odpowiednimi funduszami, by wybrać się nad morze, jezioro czy na górski szlak. Aby nie tracić słonecznych popołudni i ciepłych wieczorów na siedzeniu w domu, wystarczy wykorzystać przestrzeń, którą mamy tuż za naszymi oknami. Nawet niewielki balkon możemy przekształcić w przytulne miejsce wypoczynku, zielony i pachnący ogród lub pojemną spiżarnię. Wiosna to najlepszy czas na jego metamorfozę. Czasem wystarczą drobne zmiany, by stworzyć na balkonie magiczne miejsce. Dzięki rozwiązaniom IKEA Łódź to bardzo proste.

Teraz wymarzony balkon możesz wygrać w konkursie IKEA Łódź. Wystarczy, że do 17 maja 2015 r. na adres: marketing.lodz@ikea.com wyślesz pomysł na metamorfozę swojego balkonu. Możesz ją przedstawić w dowolnej formie: opisu, kolażu, filmu czy piosenki. Pięć najciekawszych prac nagrodzonych zostanie bonami zakupowymi o wartości 1.000 zł. Szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu na stronie IKEA.pl/lodz.

Dodatkowe informacje i wiele balkonowych inspiracji można znaleźć pod adresem: www.IKEA.pl/lodz.