Postaw na niedrogie, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, jakim są gotowe domki drewniane na działkę. W ofercie Wood & Play znajdziesz model dla małej i dużej rodziny, a także niewielkie domki narzędziowe. Wybierz najlepszy projekt i odpocznij w swoim własnym domku z drewna.

Domki z drewna na każdą kieszeń – spełnij swoje marzenie

Zakup działki rekreacyjnej to niemały wydatek. Dlatego kiedy pomyślisz o budowie domu, zastanawiasz się, czy będzie Cię na to stać. Urządzanie i zagospodarowywanie terenu zwykle trwa wiele lat, gdyż tyle czasu wymaga odhodowanie drzew, krzewów czy zadbanego trawnika. Nie oznacza to jednak, że równie długo musisz czekać na wygodny dom letniskowy.

Jeśli chcesz korzystać z uroków natury na własnym kawałku ziemi, wybierz proste i tanie rozwiązanie, jakim są gotowe domki z drewna. W przeciwieństwie do konstrukcji murowanych są one prostsze w montażu i kosztują kilkakrotnie mniej.

Producent domków drewnianych Wood & Play oferuje przestronne jednopokojowe domki z werandą za kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli dysponujesz większą kwotą i masz liczną rodzinę, za największy model Gregor zapłacisz mniej niż za niskiej klasy samochód.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zakupu na raty. Domki drewniane są dostępne w wielu ciekawych wariantach, z jednym i wieloma pomieszczeniami, z małą i dużą weranda, z poddaszem i parterowe. W tej rozbudowanej ofercie znajdziesz model zarówno na miarę Twoich potrzeb jak i kieszeni.

Dlaczego warto wybierać domki drewniane na działkę?

Domki drewniane na działkę to najlepsze rozwiązanie nie tylko ze względów cenowych, ale również estetycznych i funkcjonalnych. Wybierając jeden z modeli firmy Wood & Play, możesz liczyć na wiele korzyści:

  • naturalne i ekologiczne materiały nie zaburzają klimatu ogrodowego otoczenia oraz nie wpływają destrukcyjnie na środowisko;
  • domki drewniane na działkę doskonale komponują się z otoczeniem, „pasują” do okolicznych drzew i krzewów;
  • drewno jest zdrowe, oddycha i reguluje poziom wilgotności, dzięki czemu we wnętrzu domku panuje przyjazny mikroklimat;
  • dzięki zdolności drewna do akumulacji ciepła wnętrze domku zapewnia przyjemny chód latem i ciepło wiosną czy jesienią, dostępne są również domki całoroczne;
  • domki z drewna są łatwe i szybkie w montażu, dzięki czemu nie zmagasz się z budowlanym bałaganem i nie narażasz ogrodu na zniszczenie;
  • producent domków drewnianych oferuje też inne elementy małej architektury, takie jak domki narzędziowe, place zabaw, ogrodzenia, altany, pergole, dzięki czemu możesz stworzyć jednolitą kolorystycznie kompozycję ma swojej działce;
  • domy z drewna są znacznie tańsze niż budynki murowane i prostsze w konserwacji.

Domek z drewna – idealne miejsce na wypoczynek

Jeśli przez cały rok intensywnie pracujesz zawodowo, zajmujesz się dziećmi i masz wiele domowych obowiązków, z pewnością latem marzysz o komfortowym wypoczynku. Działka, którą osobiście urządzasz, sadzisz ulubione rośliny i dbasz o trawnik, jest Twoim wyjątkowym azylem. Zadbaj o to, aby cieszyła nie tylko pięknymi roślinami i czystym powietrzem. 

Domki drewniane od Wood & Play zapewnią Ci również komfortowy wypoczynek w przyjemnej atmosferze, w otoczeniu zapachu drewna. We wnętrzu urządzisz kuchenkę, miejsce do mycia i spania, a taras zastąpi jadalnię. Dodatkowo drewniane domki całoroczne, dzięki utrzymaniu odpowiedniej temperatury wnętrza i możliwości ogrzewania go przenośnym piecem, są idealnym lokum na wczesną wiosnę i jesień. 

Wybierając model Gregor, którego ściany wykonano z bali o grubości 44 mm, możesz w nim spędzać czas przez 9 miesięcy w roku. Domki z drewna na działkę doskonale prezentują się w każdym naturalnym otoczeniu. Stanowią świetne tło dla donic i skrzynek kwiatowych, dzięki którym zyskują niemal bajkowy wygląd. Uzupełnione pergolą z ławką będą cieszyć wzrok, a jednocześnie zapewnią bezpieczne schronienie przed chłodem i deszczem. Jeśli marzysz o chwili spokoju, relaksie w otoczeniu natury, wybierz jeden z modeli Wood & Play i odpocznij w swoim własnym domku z drewna na działce.