Na pewno proces przygotowania i zorganizowania tak ważnej uroczystości jest dla Was czasem niezwykłym i nieco nerwowym, chcecie przecież zadbać o każdy szczegół, by samemu czuć się naprawdę wyjątkowo i podarować swoim gościom to, co najcenniejsze – niezapomniane przeżycia z wesela.

Aby godnie i efektownie podkreślić niezwykły charakter Waszej uroczystości, warto dobrze przemyśleć kwestię doboru dekoracji ślubnych i weselnych.

Dekoracje na wesele i ślub. Czy warto w nie inwestować?

Jedną z najważniejszych cech uroczystości ślubnych i imprez weselnych jest to, że Młoda Para chce jak najwięcej rzeczy zrobić „po swojemu”. To wspaniały pomysł. W końcu to Wasze święto, święto Waszego związku, Waszej miłości i dodatkowo świetna okazja do tego, by niejako zaprosić rodzinę i przyjaciół do Waszego świata.

Właśnie w tym kontekście najlepiej jest spojrzeć na kwestię doboru ozdób i dekoracji ślubnych. Kościoły i sale hotelowe czy restauracyjne nie zawsze wyglądają dokładnie tak, jak sobie wymarzymy, a poza tym, zazwyczaj ich wystrój jest dość oszczędny, czasem wręcz nijaki.

I bardzo dobrze! Bowiem właśnie dzięki odpowiednio dobranym, przemyślanym i pięknym dekoracjom weselnym będziecie mogli nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu, który będzie odpowiadał Waszym gustom i przeniesie Was i Waszych gości w przepiękny świat zabawy i celebracji.

Od razu warto zaznaczyć, że na eleganckie, efektowne i stylowe dekoracje ślubne wcale nie musicie wydać fortuny! Wystarczy odrobina pomysłowości i dobrze zaopatrzony sklep z dekoracjami.

Balony jako ozdoba sali weselnej. Obciach czy nowoczesny trend?

Kwestia balonów może wzbudzać nieco kontrowersji. Dzieje się tak dlatego, że wielu z nas wciąż ma jeszcze w głowie dość nieestetyczny obraz pstrokatych balonowych girland, jakie „ozdabiały” sale weselne 20-30 lat temu.

A tymczasem, nowoczesne balony prezentują się naprawdę wspaniale! Stylowe przystrojenie weselnej sali balonami to naprawdę bardzo dobry pomysł.

Nowoczesne dekoracyjne balony mogą być całkiem przezroczyste, pół transparentne lub w zdecydowanych kolorach, z różnych tworzyw, wypełniane powietrzem lub helem. Z nadrukami, tłoczeniami, wypełnieniami (np. brokat lub confetti), kształcie ogromnej kuli, napisów lub serca… A przy tym naprawdę nie kosztują dużo. Jest więc to rozwiązanie bardzo efektowne i ekonomiczne.

Niepowtarzalny charakter sali weselnej.

Decydując się na samodzielny wybór dekoracji sali weselnej, warto ustalić jedną koncepcję i do niej dopasowywać kolejne elementy. A jest z czego wybierać. Papierowe i szklane ozdoby wiszące, girlandy roślinne i papierowe, banery, sznury świateł, pokrowce na krzesła…
Dodatków – oczywiście – najlepiej, by było jak najwięcej, jednak aby sala wyglądała elegancko i spójnie – muszą ze sobą współgrać.

Aby mieć pewność, że poszczególne elementy i detale wystroju sali będą ze sobą korespondować, dobrze jest wybrać jeden zaufany sklep i skorzystać jak najszerzej z jego asortymentu. To znacznie ułatwia wybór!

Co oprócz sali? Ozdoby na samochód.

Jeśli w dniu swojego ślubu będziecie przemieszczać się samochodem, nie zapomnijcie, że i on zasługuje na odświętne przystrojenie. Auto także powinno swoim wyglądem podkreślać niezwykły charakter Waszej uroczystości.

Świetnie sprawdzają się personalizowane nakładki na tablicę rejestracyjną, kokardy, ozdoby z kwiatów czy zabawne lub romantyczne banery.

W wyjątkowym sklepie z dekoracjami ślubnymi i weselnymi Mellilu znajdziesz na przykład gotowe zestawy dekoracji na samochód, które w komplecie tworzą spójne i stylowe przystrojenie auta.

Jeśli szukacie inspiracji i najpiękniejszych, unikatowych dekoracji weselnych, a cenicie sobie profesjonalizm, dbałość o detale i najwyższą jakość produktów, zajrzyjcie na stronę sklepu z ozdobami okazjonalnymi Mellilu.