Obecnie wzrok potencjalnych inwestorów coraz częściej przyciągają apartamenty w turystycznych miejscowościach, które mogą nie tylko przynosić zysk przez cały rok, ale także być dla właściciela i jego rodziny przyjemnym azylem z dala od miasta i codzienności.

Zalety inwestycji w apartament w górach

Dlaczego akurat góry? Wybór tej lokalizacji pozwala najlepiej zoptymalizować zyski: apartament w górach zarabia na siebie właściwie cały rok. Zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym znajdzie się wielu turystów poszukujących spokojnego i malowniczego zakątka w polskich górach. Lato to czas wspaniałych wędrówek po górskich szlakach, a za kilka miesięcy okolica zamienia się natomiast w królestwo sportów zimowych. Apartamenty Piano to inwestycja, która tętni życiem przez cały rok – zawsze czarując wspaniałym widokiem i ustronnym położeniem w idealnym punkcie wypadowym do zwiedzania całej okolicy.

Wydawać by się mogło, że inwestycja taka jak apartament w górach będzie bardziej czasochłonna niż wynajem standardowego mieszkania w mieście. Nic bardziej mylnego – w rzeczywistości jest wprost przeciwnie. Z pomocą przychodzą działający lokalnie operatorzy, którzy współpracują z Apartamentami Piano. Oferując kompleksową opiekę nad obiektem, zdejmują z barków inwestorów wszystkie obowiązki związane z administrowaniem nieruchomością i kontaktem z najemcami.

Świeradów-Zdrój – perła wśród polskich uzdrowisk

Świeradów-Zdrój to wyjątkowo malowniczo położone miasteczko, które łączy w sobie nie tylko atrakcje dla miłośników białego szaleństwa oraz pieszych wycieczek, ale także walory uzdrowiskowe. Dzięki temu zakup apartamentu na wynajem właśnie w tych okolicach jest pewną inwestycją – sezon turystyczny w regionie trwa cały rok, a dodatkowo chętnie odwiedzają go kuracjusze z całego kraju i zagranicy. Świetne zaplecze, nowoczesna kolej gondolowa i stoki narciarskie oraz przepiękne Góry Izerskie to przepis na sukces Świeradowa-Zdroju na turystycznej mapie Polski.

Polskie uzdrowiska przeżywają prawdziwy renesans – dziś to nowoczesne i świetnie wyposażone obiekty, które w pełni mogą konkurować z podobnymi ośrodkami u naszych zachodnich czy południowych sąsiadów. Zmienia się także wizerunek turystyki uzdrowiskowej i z roku na rok staje się ona coraz modniejszym kierunkiem podróży dla osób w każdym wieku. Nic dziwnego – polskie uzdrowiska to obiekty, z których jak najbardziej możemy być dumni, czego doskonałym przykładem jest właśnie Świeradów-Zdrój. To cenione uzdrowisko może pochwalić się już 250-letnią historią! Błyskawicznie podbiło serca kuracjuszy wyjątkowym mikroklimatem i przepiękną architekturą zdrojową.

Idealny czas jest teraz!

Teraz, gdy Świeradów Zdrój intensywnie rozwija infrastrukturę, a turystyka uzdrowiskowa staje się coraz popularniejszym trendem wśród mieszkańców wielkich miast, nadarza się idealna okazja, by wykorzystać swoją szansę. Rynek apartamentów na wynajem dynamicznie rośnie, a przed inwestorami otwierają się nowe możliwości – warto wykorzystać sprzyjający moment, by za kilka lat cieszyć się malowniczym widokiem na górską panoramę z własnej nieruchomości.