Makijaż permanentny to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody – zapewnia doskonały wygląd o każdej porze dnia i nocy. Dodatkową zaletą jest fakt, że latem równie pięknie możemy wyglądać i na plaży, i na basenie. Nie musimy się martwić o jego trwałość w upalne dni.

Aby makijaż wyglądał efektownie i naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy, odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia. Metoda i bezpieczeństwo wykonania mają ogromne znaczenie!

Salon beautiq nawiązał współpracę z wybitną specjalistką w zakresie makijażu permanentnego – Blanką Pawłowską.

- Cieszymy się, że tak ceniona profesjonalistka w dziedzinie makijażu permanentnego w Polsce odwiedzi nasz salon – mówi Ewa Florczyk, właścicielka salonu beautiq przy ul. Zamkowej 57. - Pani Blanka każdej klientce indywidualnie doradza idealny kształt makijażu i kolor barwnika.

Specjalistka od makijażu będzie przeprowadzać zabiegi 26 i 27 maja. Panie mocno zapracowane mogą umówić się na zabieg nawet w niedzielę.

Blanka Pawłowska zainspirowana jest Dominikiem Cruzem - wizażystą, który zajmował się m.in. stylizacjami przy wyborach Miss Universe i pokazami na wybiegach w Nowym Yorku oraz Miami. Szkoliła się u najlepszych specjalistów, m.in. u Agnieszki Leśniewskiej, wybitnej lingeristki posiadającej tytuł Mistrzyni Kosmetyki 2009 roku w Polsce czy Magdaleny Bogulak - prekursorki makijażu permanentnego w Polsce.

Pani Blanka w zawodzie wizażystki pracuje ponad 15 lat. Przez ten czas wykonała ponad 1.000 zabiegów makijażu permanentnego. Stale poszerza swoją wiedzę i jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami, bierze udział w licznych seminariach, szkoleniach i warsztatach w Polsce i zagranicą, co potwierdza jej najwyższą jakość i profesjonalizm.

Więcej informacji na stronie www.beautiq.com.pl lub pod numerem telefonu 698 980 142. Warto się pospieszyć z rezerwacją, ponieważ w poniedziałkowym grafiku już prawie nie ma wolnych miejsc.