Dzieci, które w ciągu dwóch miesięcy odwiedzą strefę Junior 12 razy, otrzymają wyjątkowe upominki, dostosowane do swojego wieku.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior to kraina stworzona specjalnie z myślą o dzieciach. Na przestrzeni 400 m kw. na najmłodszych czekają wykwalifikowani animatorzy, prowadzący zajęcia odpowiadające tematyką zmieniającym się porom roku czy aktualnie obchodzonym świętom. W Porcie Łódź Junior dzieci mogą skorzystać z basenu z piłeczkami, zabawek, kolorowanek, książek i maskotek. Na maluchy czeka też zjeżdżalnia oraz kącik gier sportowych na Nintendo Wii. Teraz pobyt w Porcie Łódź Junior to również szansa na odbiór upominków, które trafią do jego stałych bywalców. Dzieci, które w ciągu dwóch miesięcy zbiorą w sumie 12 pieczątek na swojej karcie (każda wizyta to jedna pieczątka), mogą liczyć na zabawki rozwijające wyobraźnię i pobudzające kreatywność.     

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior czeka na najmłodszych od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00.