Masz swoją pasję i chciałabyś na niej zarabiać, ale nie wiesz jak to zrobić? A może jeszcze jej nie odkryłaś? Przyjdź w sobotę 8 marca na warsztaty Zamień swoją pasję w biznes a dowiesz się, jak odnaleźć w sobie pasję i jak sprawić, by Twoje hobby przyniosło Ci pieniądze. Jednym słowem „Rób to, co kochasz a nigdy nie będziesz musiała pracować.” Gościem inspirującym będzie Celina Błaszczyk, dyrektor Instytutu Europejskiego w Łodzi. Kobieta niezwykła, pełna pasji i zapału. Szkoliła administrację państwową kiedy Polska wchodziła do UE a teraz dba o polskie interesy w Unii. Tego dnia wszystkie przedsiębiorcze kobiety będą mogły skonsultować swoje pomysły, zasięgnąć opinii oraz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. 
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Pozwól innym odkryć swój potencjał. 
Warsztaty odbędą się w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi w godzinach 10.00-15.00. 
Cena spotkania to 10 zł.

 

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta - cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają na ścieżkę kariery zawodowej lub już uczestniczą w życiu biznesowym - realizuje Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club.

- Celem każdego spotkania jest inspirowanie kobiet do podjęcia aktywności, poszerzanie  wiedzy, nawiązanie kontaktów biznesowych oraz wymiana doświadczeń z innymi przedsiębiorczymi kobietami – informuje Kamila Daszyńska, koordynator pionu HR regionu łódzkiego. - Za każdym razem gościmy osobistości na co dzień związane z przedsiębiorczością – kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi doświadczeniami, przybliżają uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu. Tematami poruszanymi na spotkaniach są m.in. zarządzanie czasem, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, zasady savoir vivre, komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów.

Więcej informacji na stronie internetowej www.przedsiebiorcza-kobieta.pl. Obecnie trwa rekrutacja do Regionu Łódzkiego Studenckiego Forum BCC. CV możecie wysyłać na adres lodz@sfbcc.org.pl. Siedziba Regionu Łódzkiego Studenckiego Forum BCC znajduje się w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności przy ul. Rzgowskiej 17 a w Łodzi.                                                                                                           

- Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i chcesz osiągnąć sukces na rynku pracy, Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club serdecznie zaprasza na kolejne spotkania w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta – dodaje Kamila Daszyńska.