W dniach 25-31 marca wszystkie zasłony i firanki Klubowicze IKEA Family kupią 15% taniej. Taką promocją sklep objął również talerze i miski.

Wszystkich pochłoniętych świątecznymi przygotowaniami IKEA Łódź zaprasza na obiad i kawę. Restauracja polecazestaw devolaille z puree i brokułami za 14,99 zł oraz napojem dodawanym gratis. W sobotę i niedzielę od godziny 10.00 do 18.00 w Dziale Gotowanie i Serwowanie odbędzie się pokaz baristyczny. To okazja, aby posłuchać o tajnikach parzenia kawy, podpatrzeć, jak wykonuje się latte art (sztuka tworzenia rysunków i wzorów z mleka na powierzchni kawy) oraz napić się dobrej kawy. Można ją również przyrządzić w domu, ponieważ Klubowicze IKEA FAMILY kawę sprzedawaną w Sklepiku Szwedzkim oraz Piekarence FIKA kupią 15% taniej.

Na najbliższy weekend sklep zaplanował także atrakcje dla najmłodszych. W sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-18.00 w dziale Pokój Dzienny odbedą się wielkanocne warsztaty. Podczas zajęć maluchy przygotują wazoniki oraz opaski dekoracyjne na jajka, które mogą stać się piękną ozdobą świątecznego stołu.