Pabianiczanki dowiedzą się tego na kolejnym Zlocie Autorek Swojego Życia w piątek (19 lutego).

Oprócz warsztatu coachingowego oraz interaktywnej dyskusji na panie czeka też poznanie zasad „sieciowania kontaktów”, maraton sztuki oraz prezentacja superliderek.

Wejściówki na warsztaty kosztują: 60 zł, 45 zł i 35 zł.

- Oferta cenowa – 45 zł i 35 zł - została przygotowana dla kobiet, które przychodzą do nas w parach lub trójkami – mówi psycholog Danuta Jacoń-Chemielewska.

Spotkanie w Pracowni Unikatum (ul. Północna 34) zaplanowano w godz. 17.17 – 20.20. Informacje i zapisy: unikatum@o2.pl. Na stronie unikatum.pl znajdziemy też informację o innym unikatowym wydarzeniu – Free Coaching Week (od 15 do 18 lutego).

KONKURS: dla czytelniczek portalu Życia Pabianic mamy dwie pojedyncze wejściówki na piątkowe (19 lutego) warsztaty. Żeby je wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Na jakiej ulicy mieści się pracownia Unikatum w Pabianicach? W mailu, wysłanym na adres: m.bloch@zyciepabianic.pl, trzeba podać odpowiedź na pytanie konkurse i wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres. Na odpowiedzi czekamy do 16 lutego włącznie. Wejściówki wygrają te panie, które jako pierwsze przyślą prawidłową odpowiedź.