Znajdziemy wśród nich dodatki, które odmienią nasz dom na wiosnę, a także telewizory Uplleva, które uprzyjemnią deszczowe wieczory i weekendy. Cały czas możemy także skorzystać z obowiązującej oferty na materace, które aż do końca marca pozostaną tańsze o 10%.

IKEA Łódź przygotowuje się do wiosny i wietrzy magazyny. W obniżonych cenach znajdziemy meble (np. ławka Siguard – 79,99 zł, stołek Marius – 9,99 zł), tekstylia czy dodatki do wnętrz. W specjalnej ofercie kupimy także meble i akcesoria dla dzieci.

Dla wszystkich fanów rozrywki w najwyższej jakości IKEA przygotowała ofertę specjalną na system Uplleva. Do 30 marca telewizor 32 cale kupimy za 749 zł, 40 cali za 949 zł, a 46 cali za 1.249 zł. Wysokiej klasy kino domowe dostaniemy już od 1.896 zł.

Do końca marca obowiązuje również oferta – 10% na wszystkie materace. W myśl hasła „Pokochaj albo zmień” każdy z nich możemy wypróbować przez 90 dni, a jeśli nie spełni naszych oczekiwań, zwrócić do sklepu. Materace objęte są 25-letnią bezpłatną gwarancją, a dokonując zakupu możemy skorzystać z porady fizjoterapeuty, który pomoże nam dobrać produkt odpowiedni do pozycji, w jakiej najczęściej śpimy, naszego wzrostu czy wagi.

Te oraz inne oferty czekają na wszystkich klientów IKEA Łódź do 30 marca. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz