Produkty podzielone zostały na cztery kategorie cenowe: do 25 zł, do 50 zł, do 100 zł oraz do 200 zł. Klikając na wybrany produkt, dodajemy go do listy, którą następnie możemy wydrukować i zabrać ze sobą na zakupy. W trakcie jej tworzenia możemy także sprawdzić dostępność wybranych rzeczy oraz zobaczyć, ile łącznie wydamy na wszystkie podarunki. Aplikację znajdziemy na stronie www.IKEA.pl

W ten weekend, kupując upominki dla najmłodszych, możemy skorzystać z oferty -15 proc. na wybrane zabawki. Akcja dotyczy produktów z serii DUKTIG, LILLABO, MÅLA oraz MULA.

Na świąteczny prezent dla najmłodszych warto wybrać także któregoś z kolorowych i przytulnych pluszaków. Każda zakupiona w IKEA Łódź maskotka lub książeczka dla dzieci, to 1 euro przekazane na rzecz programów UNICEF i Save The Children. W ubiegłym roku w ten sposób IKEA Łódź przekazała 20.423 euro na edukację dzieci w najbiedniejszych regionach świata.

IKEA Łódź zaplanowała też specjalną akcję dla Klubowiczów IKEA Family. W dniach 5-8 grudnia wszystkie naczynia do zapiekania i formy do pieczenia będą tańsze o 15 proc.

Dla Klubowiczów IKEA Family, którzy jeszcze przed nadejściem świąt planują urządzenie swojej kuchni, przygotowane zostały inspirujące warsztaty pt. "Jak zaprojektować kuchnię marzeń?". Podczas zajęć trenerka Aleksandra Szewczyk pokaże, jak kreatywnie projektować, na co zwrócić szczególną uwagę, a czego unikać. Podpowie także, skąd czerpać inspiracje oraz jak korzystać z planera IKEA METOD, aby stworzyć swoją wymarzoną kuchnię. Bezpłatne warsztaty odbędą się 9 grudnia w godz. 17.00-20.00 w IKEA ŁÓDŹ (w części biurowej). Zapisy odbywają się poprzez stronę: www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/activities#warsztatMETOD