Duża garderoba to marzenie wielu kobiet. Można w niej przechowywać nie tylko ubrania i buty, ale także wszystkie inne rzeczy, dla których trudno znaleźć miejsce w kuchni, łazience czy sypialni. O ile w domu dużo łatwiej wygospodarować miejsce na jej stworzenie, o tyle w mieszkaniu bardzo często nie ma takiej możliwości. Garderobę może jednak z powodzeniem zastąpić pojemną i wielofunkcyjną szafą dopasowaną do naszych potrzeb. Najlepiej taką, w której będziemy mogli przechowywać zarówno ubrania, buty, biżuterię, jak i odkurzacz, deskę do prasowania czy też deskę snowboardową.

Możliwość samodzielnego wyboru wyposażenia wewnętrznego dają szafy PAX. Dedykowany im system KOMPLEMENT to sprytny i zorganizowany sposób na przechowywanie każdej rzeczy w naszym domu. Pomysłowe i unikalne rozwiązania sprawią, że codzienne życie i zadania, jak np. wyprawianie dzieci do szkoły, ubieranie się, czy sprzątanie staną się mniej kłopotliwe. W systemie KOMPLEMENT specjalnie zaprojektowane organizery dedykowane są konkretnym akcesoriom, co umożliwia ich przechowywanie w bezpieczny i praktyczny sposób. Przezroczyste fronty i półki z hartowanego szkła pozwalają szybko odnaleźć potrzebne nam w danej chwili elementy garderoby. Wysuwane poza szafę wieszaki to wygodny sposób na przeglądanie ubrań lub ich tymczasowe przechowywanie, na przykład wyprasowanego na wyjście stroju. Projektując szafę możemy także pozostawić w niej więcej wolnej przestrzeni, dzięki czemu zmieści się w niej odkurzacz, suszarka do bielizny, hulajnoga czy deskorolka. Szafa PAX z wyposażeniem KOMPLEMENT sprawdzi się zatem zarówno w sypialni, przedpokoju, salonie, jak i pokoju dziecięcym. Wprowadzi harmonię do każdego z nich.

W ramach nowej akcji wszyscy Klubowicze IKEA Family kupujący obudowę szafy PAX, mogą zakupić wyposażenie wewnętrzne KOMPLEMENT za połowę ceny. Oferta obowiązuje do 16 listopada 2014 roku. Szafę PAX możemy szybko i łatwo zaprojektować w internetowym programie PAX Planner.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź znaleźć można na stronie www.IKEA.pl/Lodz. Więcej informacji na temat szaf PAX oraz wyposażenia KOMPLEMENT znaleźć można na stronie  www.ikea.com/harmonia_w_twoim_domu