Odpowiednie oświetlenie ma ogromny wpływ na zachowanie koncentracji i dobre samopoczucie osoby pracującej za biurkiem. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które dużo czasu spędzają przy komputerze czy nad książkami. Dbając o prawidłowe oświetlenie, troszczymy się jednocześnie o zdrowie ich oczu. Dlatego nie zapominajmy, aby stanowisko do nauki naszych pociech wyposażyć w lampkę biurkową.

Lampka biurkowa zapewnia oświetlenie punktowe, które jest najodpowiedniejsze do czytania, pisania czy pracy przy komputerze. Dodatkowo, wybierając lampki z regulowanym ramieniem lub kloszem, możemy kierować światło dokładnie tam, gdzie go w danej chwili potrzebujemy. Dzięki temu znacznie zmniejszymy zmęczenie oczu, jak i kręgosłupa. Zapewniając komfort pracy przy biurku, łatwiej zachęcimy dzieci do odrabiania lekcji i czytania książek.

Chcąc zmniejszyć rachunki za prąd, powinniśmy wybrać lampkę z żarówką LED. Jeżeli nasz maluch sporą część prac domowych wykonuje przy komputerze, możemy zdecydować się na lampkę z możliwością zasilania zarówno przez zwykłe gniazdko, jak i przez port USB.

W IKEA Łódź znajdziemy nowoczesne lampki biurkowe, które pomogą dziecku pracować nad lekcjami wydajniej i bardziej komfortowo. Dodatkowo, od 5 do 8 września wszyscy Klubowicze IKEA Family kupią je 15% taniej.