Nowy Rok w IKEA Łódź pełen będzie atrakcji, wydarzeń i ofert specjalnych. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się warsztaty dla dzieci pt. „Karnawałowe słomki”, a do 4 stycznia będą obowiązywać atrakcyjne oferty cenowe na kilkanaście produktów. Ruszają także zapisy na drugą edycję warsztatów z projektowania kuchni.

Karnawał to czas radości i wyśmienitej zabawy. Warto do niej zachęcić także dzieci. Zajęcia pt. „Karnawałowe słomki” odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-18.00 w dziale Pokój Dzienny.

Do 4 stycznia w IKEA Łódź obowiązywać będą specjalne oferty cenowe. Taniej kupimy na przykład regały HEMNES (299 zł zamiast 499 zł) oraz LEKSVIK (299 zł zamiast 549,99 zł). Na karnawałowe przyjęcia przyda się stół NORDBYN, który będzie tańszy o 400 zł. Jako dekoracja świetnie sprawdzi się wazon FÖRÄNDRAD, tańszy o 50,99 zł. Wszystkie produkty dostępne w jeszcze atrakcyjniejszych cenach znaleźć można w sklepie IKEA Łódź.

Dla Klubowiczów IKEA Family przygotowane zostały kolejne warsztaty pt. „Jak zaprojektować kuchnię marzeń?”. Podczas zajęć pokażemy, jak kreatywnie projektować. Podpowiemy, skąd czerpać inspiracje oraz jak samodzielnie zaplanować kuchnię przy użyciu planera IKEA METOD. Bezpłatne warsztaty odbędą się 8 stycznia w godzinach 17.00-20.00 w IKEA. Zapisy odbywają się poprzez stronę: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty