Gwarancją doskonałego snu jest dobrze dobrany materac, otulająca pościel oraz komfortowy klimat wnętrza. Produkty i rozwiązania wspierające zdrowy i spokojny wypoczynek znajdziemy w IKEA Łódź, która przygotowała dla Klubowiczów IKEA Family ofertę specjalną na wszystkie kołdry i poduszki.

W dniach 19-22 września będą oni mogli kupić wszystkie kołdry i poduszki 15% taniej.

Kupując poduszkę pamiętajmy, aby dopasować ją do pozycji, w której śpimy najczęściej. Odpowiedni wybór zapewni właściwie wsparcie dla głowy i szyi oraz zmniejszy napięcie mięśni, zapobiegając porannemu bólowi karku. W IKEA do wyboru mamy poduszki wypełnione puchem i pierzem, pianką memory lub poliestrem. Wybierać możemy także spośród różnych grubości, a także poduszek dedykowanych konkretnym preferencjom snu.

Wybierając kołdrę pamiętajmy, aby wziąć pod uwagę różne rodzaje wypełnień i poziomy ciepła. Jedni z nas wolą bowiem puch i pierze, inni nowe materiały, jak liocell, pochodzący z surowców odnawialnych. Decydując się na konkretny poziom ciepła, zastanówmy się z kolei, jak nasz organizm zachowuje się w ciągu nocy. Jeśli często jest nam za gorąco, wybierzmy cienką i chłodną kołdrę z mniejszą ilością wypełnienia. Jeżeli za zimno – grubą i ciepłą. Tylko trafiony wybór zagwarantuje nam spokojny i komfortowy sen.

W dniach 19-22 września, wszystkie kołdry i poduszki w IKEA Łódź, dostępne będą 15% taniej dla Klubowiczów IKEA Family.