Stylistki z Salonu Palla przy ul. Warszawskiej 44/50 (budynek dawnej Pabii) pomogły nam wybrać kreacje, w których zasiądziemy przy wigilijnym stole lub zabawimy się na Sylwestrowej imprezie.

- W święta lubimy wszystko co tradycyjne, dlatego tak chętnie sięgamy po sprawdzone zestawy – mówią stylistki Palli. - Rządzi biel, czerń i czerwień.

Bluzka koszulowa z wiskozy, spodnie cygaretki, czarne szpilki i czerwony płaszcz – nic więcej nie trzeba.

- Przy takiej klasyce warto wybrać modele cenionych firm. Będą droższe, ale jakość materiałów i kroju sprawią, że długo będziemy się nimi cieszyć – radzi stylistka Palli. - Radzę postawić na niemieckie marki jak Betty Barclay czy Taifun. 

Polka może być dumna z płaszczy polskiej marki Patrizia Aryton. Znają się na tym, jak je kroić, aby sylwetka wyglądała na szczupłą. Materiały, których używają to mieszanki wełny i kaszmiru.

Wigilię lubimy spędzać tradycyjnie, co innego Sylwester. Tu lubimy zaszaleć.

- Bal, impreza, spotkanie tej ostatniej nocy w roku rządzi się innymi prawami. Tu kreacja musi lśnić, stąd odważniejsza biżuteria i dodatki. Powraca moda na sukienki w klimacie lat 20. To bezpieczne kroje, nawet dla tych którzy chcą cos ukryć – mówią w Palli.

W tym roku sięgamy chętnie po cekiny, frędzle. Czerń wygrywa. Zwasze.

Nie wiesz co wybrać? Obejrzyj galerię ze stylizacjami przygotowanymi przez Salon Palla.