Produkty wykonane specjalnie na tę jedyną w swoim rodzaju okazję, to nie tylko ozdoby choinkowe, ale także dekoracje na stół, m.in. tworzące ciepły klimat świece, a także akcesoria do wypiekania świątecznych pyszności. Dzięki nim święta pełne będą radości oraz cudownych i niezapomnianych chwil.

Kolekcja VINTERMYS to produkty, którymi udekorujemy świąteczne drzewko. Wśród nich znajdziemy na przykład artystycznie wydmuchiwane i ręcznie malowane bombki, stworzone przez artystę - rzemieślnika, ozdoby choinkowe pachnące świeżo upieczonym piernikiem czy bajkowe girlandy. Są też ozdobne torebki i pudełka na prezenty dla bliskich, kolorowe świece czy pocztówki.

Świąteczne dekoracje dominują również w kolekcji STRÅLA. Wiszące i stołowe lampy w kształcie aniołków i gwiazd rozświetlą nasze domy, a ozdoby okienne będą witać gości już z daleka.

Dla wszystkich wielbicieli kulinarnych pyszności przygotowana została z kolei kolekcja VINTERKUL. Znajdziemy w niej rozmaite formy do wypiekania świątecznych ciasteczek, babeczek czy pierników.

Magiczną atmosferę stworzyć możemy także na świątecznym stole, dzięki kolekcji VINTERFINT. Dekoracyjne serwetki i obrusy uczynią go prawdziwie uroczystym, a podkładki pod kubki i talerze z wizerunkiem Mikołaja sprawią, że wszystkie niejadki chętnie zasiądą do obiadu.

Świąteczna kolekcja dostępna jest w sklepie IKEA Łódź już od 3 listopada.