Najnowsze trendy i najpopularniejsze marki, 30 pokazów mody z udziałem profesjonalnych modelek i finalistek castingów – to główne atrakcje dwudniowego święta mody w Porcie Łódź. Już w najbliższy weekend odbędzie się wielki finał Maratonu Mody. Imprezę poprowadzą Kasia Cichopek
i Tomasz Jacyków.

 26 września w Porcie Łódź pojawi się wybieg, na którym prezentowane będą modowe inspiracje na aktualny sezon jesień-zima. W roli modelek, obok profesjonalistek, wystąpią finalistki dwuetapowego castingu, wyłonione przez gwiazdy świata mody. Dwudniową modową rewię poprowadzą Kasia Cichopek i Tomasz Jacyków. Pokazy będzie można oglądać w sobotę i niedzielę w godzinach: 15.00 – 16.00, 16.50 – 17.30 oraz 18.00 – 19.00.

Podczas pokazów mody na wybiegu zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje dostępne w sklepach znajdujących się w Porcie Łódź. Podczas 30 pokazów mody swoje najnowsze propozycje dla kobiet i mężczyzn przedstawią m.in.: Cubus, KappAhl, Charles Vogele, Moore, New Yorker, Oodji, Orsay, Pawo, Big Star, Tally Weijl, Tatuum, Top Secret, Cross, United Colours of Benneton, Jola Collection, Olimpia, Sunset Suits i Kastor. Na wybiegu nie zabraknie najmodniejszych butów i dodatków, które zaprezentują m.in.: Badura, CCC, Clarks, Deichmann, Venezia, Humanic, Ochnik, Quazi, Wittchen, Swiss, Vision Express i Paris Optique. Na wybiegu pojawią się także kolekcje marek sportowych, wśród nich: Adidas, Reebok i Nike. Podczas pokazów bielizny klienci Portu Łódź będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje marek Triumph, Atlantic, Cornette, Etam, Siluet, Gatta, Catalina oraz Tchibo.

Najmodniejsze zestawienia, aktualne trendy, indywidualne porady specjalistów i obecność gwiazd świata mody będą najlepszymi inspiracjami na rozpoczynający się sezon jesień-zima.

Dodatkową atrakcją będą pokazy akrobatyczne w wykonaniu grupy DUO MAJESTIC. Dla gości Portu Łódź przygotowali wyjątkowe występy prezentujące niewyobrażalną siłę i sprawność fizyczną połączoną z muzyką, który dostarczy niepowtarzalnych wrażeń.

Skomplikowane akrobatyczne elementy, które DUO MAJESTIC prezentuje na scenie, wydają się przekraczać granice ludzkiej możliwości. Artyści zaprezentują się publiczności w Porcie Łódź w godzinach 15.15 – 15.50, 17.00 17.20 oraz 18.10- 18.40.