System Komplement został stworzony do przechowywania w szafach Pax ubrań, butów czy biżuterii w sprytny i zorganizowany sposób. Jego nowa wersja została wzbogacona o jeszcze bardziej pomysłowe i unikalne rozwiązania, dzięki którym sypialnia lub garderoba pozostaną uporządkowane.

System Komplement wyróżnia dopasowanie do każdej przestrzeni i każdego przedmiotu. Specjalnie zaprojektowane organizery dedykowane są konkretnym akcesoriom, co umożliwia ich przechowywanie  w bezpieczny i praktyczny sposób. Przezroczyste fronty i półki z hartowanego szkła pozwalają szybko odnaleźć potrzebne nam w danej chwili elementy garderoby. Wysuwane poza szafę wieszaki to wygodny sposób na przeglądanie ubrań lub ich tymczasowe przechowywanie, na przykład wyprasowanego na wyjście stroju.

Ciekawą nowością w systemie jest aksamitny organizer na biżuterię, dzięki któremu unikniemy takich problemów, jak splątane naszyjniki czy skręcone kolczyki. Paniom do gustu przypadną także wysuwane tace z możliwością zamocowania szyny, która ułatwia bezpieczne przechowywanie obuwia na wysokim obcasie oraz szpilek.