Będzie apetycznie, modnie i kolorowo. Pod czujnym okiem Eweliny Rydzyńskiej, stylistki znanej z „Dzień Dobry TVN” panie i panowie mają szansę przejść stylistyczną rewolucję. Co ważne, rozmiar nie ma znaczenia, liczy się kształt.

Kształtowanie kształtów

Każdy z nas chce pięknie wyglądać, bez względu na płeć, wiek, figurę. Nie każdy jednak potrafi wybrać takie ubrania i dodatki, które podkreślą atuty sylwetki i zatuszują jej wady. A przecież odpowiednio dobrana sukienka czy bluzka może zdziałać cuda.

- Zdradzimy naszym klientom tajemnicę kształtów. Wiele osób nie wie, jakim jest kształtem, dlatego razem z grupą stylistów, którym przewodniczyć będzie Ewelina Rydzyńska, podpowiemy, jak znaleźć swój kształt. Po tej diagnozie przyjdzie czas na modową receptę, czyli porady dotyczące ubrań i dodatków, idealnych dla danej sylwetki. Cel jest jeden – wyglądać pięknie, czuć się zmysłowo i podkreślać swoją kobiecość lub męskość bez względu na kształt - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Pani Jabłko i Pan Gruszka

Na niezwykle kształtne porady stylistów, m.in. Eweliny Rydzyńskiej Port Łódź zaprasza w każdy weekend od 8 czerwca do 28 lipca.

W trakcie spotkań, które odbędą się w Atrium przy sklepie IKEA, zostaną zaprezentowane stylizacje dzienne, sportowe i wieczorowe dla każdej sylwetki. Na klientów Portu Łódź czekają również indywidualne konsultacje stylistów oraz propozycje dotyczące urody i dbania o figurę.

- Przygotowaliśmy bardzo dużo atrakcji, dlatego naszą akcję „Wszystkie kształty piękna” podzieliliśmy na 4 etapy. Pierwsze dwa weekendy poświęcimy jabłkom, 22 i 23 oraz 29 i 30 czerwca zapraszamy przede wszystkim panie o figurze kieliszka. Lipiec rozpoczniemy od porad dla gruszek, a finałowe dwa tygodnie naszej akcji poświęcimy klepsydrom. Męskie kształty będą omawiane co tydzień – dodaje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Kształt swojej sylwetki można sprawdzić bezpośrednio w Porcie Łódź lub dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej www.portlodz.pl.

Dodatkowo Port Łódź przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla swoich klientek. W trakcie akcji „Odkryj, jakim kształtem jesteś” zostaną wybrane cztery kobiety (każda będzie reprezentować jeden kształt), które jesienią wezmą udział w kampanii billboardowej Portu Łódź.