Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym udział w kampanii promocyjnej centrum. Aby znaleźć się w blasku fleszy, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Portu Łódź i dołączyć do niego zdjęcie swojej rodziny.

Konkurs został zaplanowany w dwóch etapach – w pierwszym można zgłaszać swoje ulubione rodzinne zdjęcie za pomocą aplikacji dostępnej na stronie internetowej Portu Łódź (do 7 lutego). Spośród nadesłanych propozycji jury wybierze pięć rodzin, a wytypowani laureaci zostaną zaproszeni na profesjonalną sesję fotograficzną i tym samym znajdą się w drugim etapie familijnych zmagań.

Pięć rodzin, pięć wspaniałych sesji zdjęciowych i jedna zwycięska Rodzina Portu Łódź, którą 15 lutego wyłoni jury konkursu. Finaliści otrzymają nagrody o wartości 5.000 zł, a także znajdą się na plakatach i billboardach promujących Port Łódź w mieście i regionie. Pozostałe cztery rodziny, które przeszły do drugiego etapu konkursu, otrzymają bony w wysokości 300 zł do wykorzystania na zakupy w Porcie Łódź. Ale to nie koniec atrakcji. O tym, kto znajdzie się w zaszczytnym gronie wyróżnionych rodzin, zadecydują także internauci za pomocą oddawanych głosów na ulubione zdjęcie. Nagroda internautów to 300 zł na zakupy w centrum.

Regulamin konkursu oraz aplikacja konkursowa znajdują się na stronie internetowej Portu Łódź www.portlodz.pl