Maraton zorganizowany jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach zumby, jak i dla osób, które jeszcze nie „zumbowały”, ale chcą się poruszać i przy tym dobrze bawić. Maraton rusza 13 kwietnia 2013 roku od godz. 11.00. Organizatorzy przewidują zabawę do godz. 14.00. Gdzie? W Powiatowej Hali Sportowej przy ul. św. Jana 30/36 w Pabianicach.

Zumba to połączenie intensywnych ćwiczeń i świetnej zabawy. Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. To nowoczesne spojrzenie na fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Na zajęciach usłyszymy rytmy takie jak: marengue, salsa, cumbia, reggaeton i inne. Kombinacja kroków to unikalna formuła zumby. Bawimy się od pierwszych zajęć! Zajęcia te są dynamiczne i efektywne. Instruktor sprawia, że na sali treningowej czujemy się jak na imprezie!

Zumba jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Dlaczego zumba w Strefie Ruchu jest tak wyjątkowa?

Prowadzi ją szalenie energiczny instruktor Michał Chyliński. Jest jedynym mężczyzną prowadzącym zumbę w Pabianicach. Zajęcia z zumby w Strefie Ruchu odbywają się 7 razy w tygodniu i grupy są zawsze pełne. To mówi samo za siebie:)

Każdy, kto chce wziąć udział w Maratonie, może się zapisać w Strefie Ruchu przy ul. Konstantynowskiej 7, siedzibie głównego organizatora Maratonu Zumby.