Aflofarm będzie sponsorem Widzewa. Umowa została podpisana do końca roku.

- Potwierdzam. Aflofarm, a dokładniej jeden z naszych produktów, będzie na koszulkach Widzewa - mówi Wojciech Furman, członek zarządu spółki Aflofarm.

Na koszulkach będzie reklama Braveranu. Co to jest? Suplement diety. Jak pisze producent:  „Braveran jest produktem stworzonym specjalnie dla mężczyzn. To suplement diety, którego składniki sprzyjają utrzymaniu właściwej sprawności seksualnej oraz wywierają korzystny wpływ na libido. Dodatkowo, ułatwia zachowanie naturalnej aktywności seksualnej i energii. Braveran to suplement diety dla tych, którzy chcą poprawić jakość i intensywność swojego życia seksualnego”.

Furmanowie wychodzą na boisko. To nie pierwszy raz. Wiele lat temu próbowali zasponsorować Górnika Zabrze. Mówiło się wtedy nawet o kupieniu klubu. Nic z tego nie wyszło. Kilka lat temu sponsorowali nasze koszykarki.

Widzew od początku sezonu występuje bez reklamy na koszulkach. Jak podał  „Widzewiak” dziś  rano, to miejsce, które w ostatnich latach zajmował Harnaś, ma teraz zająć Aflofarm. www.widzewiak.pl/komentarze/newsroom,23046,Aflofarm-zastapi-Harnasia-na-koszulkach!

Grażyna i Andrzej Furmanowie ostatnio sponsorowali wydanie płyty z tangami, którą nagrali pabianiccy muzycy. Dali pieniądze na rozpoczęcie remontu w parku Słowackiego (600.000 zł). Mają srebrny mecenat (wpłata w wysokości 20.000 zł) w Klubie Mecenasów Teatru Polskiego w Warszawie.