Jakiś czas temu napisał do nas młody człowiek. Pytał, czy nasz portal zechciałby wesprzeć młody talent z naszego miasta. "Rozwijam się ciągle, to moja pasja - pasja młodego człowieka, który nie tylko czerpie korzyści materialne, ale również satysfakcję i radość, że może pomóc innym" - pisał Damian.
 
Kim jest ten młody człowiek?
"Nazywam się Damian Jagusiak, jestem uczniem technikum informatycznego. Jeżeli chodzi o grafikę - przygodę z nią zacząłem trzy lata temu. Wtedy tak naprawdę nie wiedziałem jeszcze, do czego służą programy takie jak: Adobe Photoshop, Corel, Illustrator. Byłem jeszcze dzieckiem i do szczęścia wystarczał mi Paint oraz GIMP. Dzień po dniu zainteresowania nie brakowało - zagłębiałem się ciut dalej i dalej. Kiedy zacząłem się tym interesować na poważnie? Nie jestem w stanie odpowiedzieć, samo przyszło, tak jakoś..
Pomysł przyszedł sam - obserwowałem w internecie strony freelancerów, którzy przekrzykują się w usługach. Każdy z nich tworzył wyśmienitą robotę, a ja jako młodziak leciałem tam, gdzie ważny był kolor i 'esy floresy'. 
Zajmuję się tworzeniem kreatywnych projektów z zakresu nowych mediów. Nowoczesne myślenie o designe pozwala mi na precyzyjne oraz przemyślane kreowanie wizerunku internetowego.
Jest to mój sposób na życie. Daję mi on ogromną satysfakcję, szczególnie gdy mogę realizować moje unikatowe idee. 
W mojej ofercie znajduje się tak naprawdę wszystko - począwszy od wizytówek, broszur reklamowych, plakatów - kończąc na szacie graficznej strony internetowej oraz logotypach firm (znak rozpoznawczy). 
W dotychczasowej karierze współpracowałem z osobami z całej Polski, ale również spoza granic - głównie z Niemiec. Przede wszystkim byli to artyści z branży muzycznej: Kool Savas, Toony, Farid Bang czy MoTrip (Niemcy), ale nie tylko - eRegionalni - Internetowe centrum społecznościowe, Margonem.pl - sieciowa gra multiplayer dostępna w przeglądarce. 
 
 
Można do Damiana napisać: jagusiakdamian@windowslive.com