W ramach trwającego obecnie konkursu fotograficznego „Moje Pabianice”, organizowanego wspólnie przez inwestora centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia, spółkę A&A oraz redakcję „Życia Pabianic”, obiekty dawnej fabryki Krusche&Ender zostaną udostępnione osobom zainteresowanym zrobieniem zdjęć. Będzie to możliwe już 9 maja pomiędzy godziną 10 a 17 - to ostatnia możliwość na sfotografowanie zabytkowych budynków od środka, zanim zostaną zrewitalizowane.

W konkursie organizowanym wspólnie przez inwestora centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia, spółkę A&A oraz redakcję „Życia Pabianic” może wziąć udział każdy, kto kocha Pabianice, amatorsko zajmuje się fotografią i chciałby pokazać swoją wizję miasta innym. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. kurs golfa na polu golfowym A&A Arkadia w Pabianicach, możliwość wykonania sesji zdjęciowej w butikowym hotelu „Łódzki Pałacyk” w Łodzi, a także bon o wartości 300 zł na zakup biżuterii.

Przypominamy, co należy zrobić, aby wygrać. W dniach 1-14 maja na adres e-mail: konkurs@zyciepabianic.pl należy nadesłać wykonane samodzielnie fotografie wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. Po tym terminie jury wybierze dziesięć najlepszych zdjęć, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej i poddane głosowaniu internautów. To oni ostatecznie wyłonią zwycięzców. Zwycięskie prace w przyszłości mogą zawisnąć na terenie centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia i stać się częścią wystawy o historii miasta, której stworzenie jest planowane po oddaniu obiektu do użytku.