„Sport łączy pokolenia” - pod takim hasłem bawimy się w sobotę na PTC przy Sempołowskiej. Zaczynamy od 14.00. Kwadrans później mecz piłkarski PTC - Włókniarz (orliki do lat 9). O godz. 15.15 rozpoczną się pokazy sumo. Edyta Witkowska-Popecka (medalistka ME i MŚ) zmierzy się z... Dawidem Grobelnym (brązowy medalista ME). W zapasach zmierzą się Mateusz Domagała z Jakubem Madajem. Bogumiła Matusiak (mistrzyni Polski w kolarstwie) będzie instruować, jak jeździć na rowerze. 12 rowerków stacjonarnych wystawi Body-Lab z Piłsudskiego.

- Pokaz jazdy na rowerach będzie trwał godzinę - mówi Andrzej Załoga z Body-Lab. - Rytm narzuci instruktorka Ola Szałecka. 

O godz. 16.15 mecz piłkarski PTC - Włókniarz rozegrają orły do lat 99. Zagrają w PTC: Ryszard Górny, Leszek Józefiak, Janusz Rykała, Marek Daroch, Robert Śmigielski. Barw Włókniarza będą bronić: Krzysztof Stefańczyk, Leszek Rosiński, Jerzy Rutkowski, Piotr Urbaniak i Paweł Szałecki.

Od godz. 17.30 do 18.00 będzie konkurs rzutów karnych dla widzów z nagrodami.

- Będą kule wodne, trampoliny, zjeżdżalnie i wiele atrakcji dla wszystkich w wieku od roku do 100 lat - wylicza Marek Gryglewski, były piłkarz PTC i kandydat na prezydenta z SLD.

 

Sobota, stadion PTC, ul. Sempołowskiej 6.