Na giełdę pracy w środę 17 września o godz. 11.00 przy ul. Gdańskiej 6 zapraszane są osoby szukające pracy w Pabianicach, z aktualną książeczką sanitarno–epidemiologiczną.

Młodzieżowe Centrum Kariery oprócz giełdy prowadzi nabór wśród młodzieży w wieku od 18 do 24 lat do projektów w ramach Gwarancji dla Młodzieży, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej „Równi na rynku pracy”.

- W ramach projektów młodzi ludzie będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w rozmaitych kursach i szkoleniach, które pozwolą im podnieść kwalifikacje na rynku pracy. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom pracodawców jest szczególnie istotne, zwłaszcza ze względu na wysoki poziom bezrobocia wśród ludzi młodych, dlatego zachęcamy do udziału w projekcie – mówi Marek Gryglewski, pośrednik pracy z MCK.

- Wszyscy uczestnicy programu mogą korzystać z dodatkowego wsparcia towarzyszącego w postaci: bezpłatnego wyżywienia, dofinansowania kosztów dojazdu na zajęcia, ubezpieczenia NNW, wymaganych badań lekarskich oraz materiałów edukacyjnych – dodaje Magdalena Legun–Wołosz, doradca zawodowy w MCK.

Mają też inne oferty pracy, nie tylko dla młodzieży. 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie lub szukasz pracy, zgłoś się już dziś do Młodzieżowego Centrum Kariery, ul. Gdańska 6, od pn. do pt. w godz. 7.45-15.45, tel. (42) 212-11-06, mckpabianice@lodz.ohp.pl