Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem fotograficznym „Moje Pabianice” organizator zdecydował się na przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń do 24 maja. Ponadto, w najbliższą sobotę, 20 maja, w godzinach 10.00-15.00 obiekty dawnej fabryki Krusche&Ender zostaną udostępnione osobom zainteresowanym zrobieniem zdjęć.

Wejście na teren fabryki będzie możliwe od strony ul. Grobelnej. W razie trudności z wejściem na teren fabryki zachęcamy do kontaktu z administratorem pod numerem telefonu: 608 090 154.

W konkursie organizowanym wspólnie przez inwestora centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia, spółkę A&A oraz redakcję „Życia Pabianic” może wziąć udział każdy, kto kocha Pabianice, amatorsko zajmuje się fotografią i chciałby pokazać swoją wizję miasta innym. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do nadesłania wykonanych samodzielnie fotografii wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: konkurs@zyciepabianic.pl. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie.

Po 24 maja jury wybierze dziesięć najlepszych zdjęć, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej i poddane głosowaniu internautów. To oni ostatecznie wyłonią zwycięzców. Zwycięskie prace w przyszłości mogą zawisnąć na terenie centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia i stać się częścią wystawy o historii miasta, której stworzenie jest planowane po oddaniu obiektu do użytku. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. kurs golfa na polu golfowym A&A Arkadia w Pabianicach, możliwość wykonania sesji zdjęciowej w butikowym hotelu „Łódzki Pałacyk” w Łodzi, a także bon o wartości 300 zł na zakup biżuterii.