Dwóch pabianiczan trenujących street workout w przyszłą środę wyleci do Bahrajnu (Zatoka Perska). Razem z Piotrkiem i Łukaszem pojadą jeszcze Vadim Oleynik oraz Piotr Hryszko. We czwórkę będą reprezentować Polskę. 

Polacy zakwalifikowali się na zawody na 10. miejscu, poprzez videoeliminacje. Nie wystartują w mistrzostwach, ale będą mieli swoje pokazy w przerwach zawodów.  

- Bierzemy flagę i pokazujemy, że Polska ma silny skład i jej miejsce jest na mistrzostwach świata! - zapowiada Piotrek.

Wrócą do kraju 29 listopada.

Obaj pabianiczanie mają już wiele sukcesów w street workoucie. We wrześniu zdobyli 4 złote medale (3 Piotrka, 1 Łukasza) na międzynarodowych zawodach w Berlinie. 

Ostatnio Piotrek brał udział w internetowych mistrzostwach świata (nadal czeka na wyniki). Z kolei Łukasz może się pochwalić kolejną wygraną - na Street Workout League w Łodzi. W kategorii mężczyzn +75 kg pabianiczanin był najlepszy. 

O Piotrku i Łukaszu pisaliśmy tutaj: http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/sport/inne/mamy-miedzynarodowych-mistrzow.html

Więcej o pabianickim street workoucie przeczytasz tutaj: http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/szalenstwa-na-drazku.html