W najbliższą niedzielę na dużym ekranie zostanie wyświetlone najnowsze kinowe show przygotowane przez Andre Rieu, światowej klasy skrzypka, kompozytora i dyrygenta, założyciela Orkiestry Johanna Straussa. Holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń.

 

Koncert trwa 140 min i tak jak w przypadku wcześniejszej edycji zostanie podzielony krótką przerwą.

Seanse odbędą się 27 września (niedziela) o godzinie 12.00 oraz 3 października (sobota) o godzinie 19.00. Trwa przedsprzedaż biletów. Taniej, bo 26 złotych, zapłacimy do czwartku 24.09 oraz do środy 30.09. (w dniu seansu 30 złotych).

Do rozdania mamy trzy podwójne zaproszenia na wydarzenie. Odpowiedzcie na pytanie: dlaczego akurat Ty powinieneś dostać od nas bilety do kina? Na maile czekamy pod adresem konkurs@zyciepabianic.pl do 25 września  (piątek) do godziny 12.00. Zwycięzcy otrzymają wiadomość zwrotną.