W miejscu dawnej dyskoteki przy Zamkowej powstaje nowy klub. Shisha Club Sahara znacznie różnić się będzie od poprzedników. Lokal będzie czynny przez cały tydzień. W tygodniu od godziny 15.00 będzie miejscem idealnym na relaks i spotkania z przyjaciółmi. W weekendy natomiast będą odbywały się tu imprezy z DJ'em, a czasem nawet ze specjalnymi pokazami tańca brzucha.

- Będą kubańskie rytmy, latino i nowe znane hity – zapowiada współwłaściciel. - Zrezygnowaliśmy z ciężkich brzmień, bo w Łodzi jest mnóstwo klubów z taką muzyką. Chcieliśmy stworzyć tu w Pabianicach zupełnie inne miejsce niż dotychczas.

Do dyspozycji gości na co dzień będą fajki wodne, a w menu szeroki wybór smaków do szisz.

Nowi właściciele zapowiadają także selekcję.

- Duży nacisk będziemy kładli na bezpieczeństwo - mówi. - Mam doświadczenie w pracy w klubach i chcę, żeby nasi goście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego będziemy zwracać uwagę także na ubiór.

W lokalu trwa jeszcze remont. Nowi właściciele całkowicie zmienili koncepcję tego miejsca. Postawili na cieplejszy klimat – orientalny. Będą podwieszane sufity, a ściany w ciepłych barwach. Meble sprowadzone zostały specjalnie z krajów orientalnych.

Shisha Club Sahara nadal robi nabór personelu. Szukają kelnerek i barmanek. Zgłaszać można się, wysyłając maila na: pabianice@sahara-club.com

Otwarcie nowego klubu planowane jest na sobotę (12 grudnia). Start o godzinie 21.00. Wstęp dla osób powyżej 21. roku życia.

- Wstęp jest bezpłatny. Będzie dużo atrakcji i niespodzianek – zachęca współwłaściciel.