W jasnych i przytulnych wnętrzach dzieci uczą się, bawiąc. Kto zapisze dziecko do Malinki, nie będzie żałował. Płacąc czesne gwarantujemy dziecku całą masę zajęć dodatkowych, które będą rozwijać zainteresowania i zdolności malucha: kółka taneczne, plastyczno-techniczne, muzyczne, zajęcia rytmiczne, z bajkoterapii, naukę gry na instrumencie. Zajęcia z języka angielskiego będą się odbywały codziennie.

- Będziemy organizować imprezy okolicznościowe z udziałem dzieci, występy teatralne i muzyczne, spotkania z interesującymi ludźmi, przedstawicielami różnych zawodów – mówi Marlena Klimas, dyrektor Malinki. - Planujemy organizację wycieczek do kina, muzeum, teatru, ZOO, ogrodu botanicznego, biblioteki i wiele innych.

Punkt przedszkolny przy ul. Bardowskiego 32 czeka na dzieci od 2,5 do 5 lat. Zaopiekują się dziećmi od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Będzie również możliwość przyprowadzenia dziecka na kilka godzin, nawet jeśli nie jest zapisane do Malinki.

Punkt przedszkolny Malinka jest placówką oświatową i jest przystosowany do potrzeb dzieci pod względem bezpieczeństwa, sanitarnym i przeciwpożarowym.

- A gdy pogoda dopisze, będziemy mogli bawić się na świeżym powietrzu, ponieważ mamy własny plac zabaw – dodaje pani dyrektor.

Dzieci z Malinki mają zapewnione 3 posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

Już niedługo Malinka zorganizuje dni otwarte pod hasłem „Mamo, tato idę do przedszkola”. Wtedy każdy rodzic i maluch będzie mógł się przekonać, jak fajnie jest się bawić i uczyć w tym punkcie.