Dwa razy w tygodniu po 2 godziny, przez 4 miesiące dla tego, kto najciekawiej odpowie na pytanie konkursowe. Więcej na naszym FP na Facebooku:  https://www.facebook.com/ZyciePabianic

W konkursie może wziąć udział każdy, kto polubi nasz FP i wpis o konkursie.

Boston House to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa. Uczą dzieci, młodzież i dorosłych. Nauka języka angielskiego odbywa się tu na wszystkich poziomach zaawansowania, a wszystkie grupy są podzielone ze względu na umiejętności językowe i wiek kursanta.

Nowością są kursy MINI JUNIOR dla sześciolatków. Za taki kurs zapłacimy tylko 599 zł za rok szkolny nauki, można też to podzielić na raty po 92 zł.

W Boston House ruszą również 3 grupy na poziomie firsta: dla tych, którzy chcą podejść do egzaminu FCE; dla tych, którzy chcą podwyższyć swoje umiejętności oraz trzecia grupa dla tych, którzy nie mają czasu na zajęcia 2 razy w tygodniu, ale chcą podtrzymać poziom językowy. Ci, którzy wybiorą kurs intensywny, czyli 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, dostaną podręcznik do nauki bezpłatnie. Warunkiem jest tylko zapłata za cały rok nauki z góry.

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia indywidualne, dwuosobowe i konwersacje z native speakerem z Londynu - Martinem, który przez wiele lat pracował w angielskim lotnictwie. To miłośnik podróży, dlatego rozmowa z nim to ciekawa przygoda.

Zajęcia odbywają się przy ul. Grobelnej 7 w siedzibie szkoły, a także w szkołach państwowych i firmach w Dobroniu, Rzgowie, Ksawerowie i Łodzi. Boston House specjalizuje się również w nauczaniu: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i arabskiego - na różnych poziomach.

Chcesz zapisać się na kurs? Przyjdź do Boston House przy ul. Grobelnej 7, lok. 101. W okresie rekrutacji biuro szkoły czynne od 9.30 do 18.30.